Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA

Bakir

#251

2013-03-12 19:08

Puna podrska i respekt za ovog čovjeka!!!

Gost

#252

2013-03-12 19:16

Definitivno Dr.Bakir Nakas za direktora Opce Bolnice...

Gost

#253

2013-03-12 19:49

podrska za velikog covjeka
Goran Sekula

#254 Goran Sekula,Sarajevo

2013-03-12 20:01

Prije par godina sam u Opstoj bolnicu operisao preponsku kilu.Za ljekara dr.Ranka Covica imam samo rijeci hvale.On me operisao,i tako dobro uradio operaciju,da vise nikad nisam imao problema sa kilom,koja inace moze da se vrati u nekim slucajevima.Dr,Covic je veliki strucnjak,a uz to i jako ljubazan i prijatan covjek,pazljiv prema pacijentu,i veliki humanista.Sestre su takodje bile divne.Ljubaznost na svakom koraku,profesionalizam i disciplina.Cistoca u bolnici na zavidnom nivou.Osoblje bolnice u besprekorno cistim uniformama.Svaka soba ima svoju tus kabinu i wc,itd.Tako da sam imao utisak da lezim u nekom hotelu,a ne u bolnici.Svim srcem ih podrzavam i zelim im da opstanu,i da se razvijaju,a dr Nakasa pozdravljam i zelim mu da istraje u borbi za svoja prava,jer je upravo on taj koji je najzasluzniji sto je Opsta bolnica danas to sto jeste,a to je vrhunska medicinska ustanova.
Indira i Medina

#255

2013-03-12 20:01

NAJVECA PODRSKA ZA VELIKOG COVJEKA,DOKTORA BAKIRA NAKASA...... SAMO NAPRIJED ,MI SMO UZ VAS
NADA

#256

2013-03-12 20:08

GRAĐANI,JOS SAMO NEKOLIKO SATI NAS DIJELI OD IMENOVANJA DIREKTORA OPCE BOLNICE PRIM. DR.ABDULAH NAKAŠ.,ZATO BUDITE PODRŠKA VELIKOM ČOVJEKU DR.BAKIRU NAKAŠU,
NE DOZVOLITE DA SE POSLIJE KAJEMO SVI...


Gost

#257

2013-03-12 20:09

GRAĐANI,JOS SAMO NEKOLIKO SATI NAS DIJELI OD IMENOVANJA DIREKTORA OPCE BOLNICE PRIM. DR.ABDULAH NAKAŠ.,ZATO BUDITE PODRŠKA VELIKOM ČOVJEKU DR.BAKIRU NAKAŠU,
NE DOZVOLITE DA SE POSLIJE KAJEMO SVI...
Peggy Sue

#258 Re: POSMATRAC

2013-03-12 20:10

#51: POSMATRAC - POSMATRAC

Veliki pozdrav, cijenjenom posmatraču, koji pravi totalno glupa poređenja. Njemu jeste istekao mandat, pa i ako mora da se smijeni sa vlasti , neka se smijeni na korektan i pravedan način - IZBOROM OD STRANE PERSONALA. Ne može neka SDA-ovica pasti s neba k'o direktor. Uništila je ginekologiju, lažljivica, vještica i luđakinja, tiranin obični. Da im Bakir nije valjao i da je tako kao što pričaš, onda bi sigurno i ljudi tako govorili. Oni su ga izabrali , oni hoće da on ostane. To hoće i pacijenti ove ustanove, kojima ništa ne fali. Milion je onih koji će te potvrditi, a ti samo još jedan izuzetak koji potvrđuje ovo pravilo. Primi tople pozdrave i molim te ne brukaj se s komentarima !


Gost

#259

2013-03-12 20:15

Članovima Komisije koji će dati svoj glas za imenovanje direktora Opće bolnice Prim.dr.Abdulah Nakaš stavljamo na znanje činjenicu da iza izbora svjetski priznatog doktora, humaniste, patriote, ponosa grada Sarajeva i BiH dr. Bakira Nakaša nestoji pojedinac već ogromna masa; boraca, pacijenata, radnika, intelektualaca - GRAĐANA, masa spremna na sve ako se neispoštuje njen zahtjev da mjesto direktora pripada samo onom ko to isključivo zaslužuje, a to je naš dragi dr. Bakir Nakaš.
Azijada Tanović-Pajić

Gost

#260

2013-03-12 20:17

Molim sve prijatelje da daju podrsku reizboru Bakira Nakasa jer je to podrska za posteniju i bolju BiH.

Gost

#261

2013-03-12 20:17

Dr. Poznati kao Felga sa skijanja na nasim Bosanskim planinama pomagao je svima iz moje porodice i ja sada zivim u Americi i jos uvijek imam njegov kucni bro svih 20 godina i uvijek bih prvo njega pozvala u pomoc. Dozvolite postenom covjeku i humanisti da se reizbori i da radi za dobrobit nas sviju jos koliko got moze a kad zeli da se penzionise da se u miru zdravlju i sreci kad god zeli penzionise. Alma sa porodicom.

Gost

#262

2013-03-12 20:22

Puna podrska da se Dr Bakir Nakas Reizbori za direktora Opste bolnice sarajevo
ghost

#263

2013-03-12 21:03

preko tri hiljade potpisa, sta jos reci.
posljednji mohikanac

#264 Re: POSMATRAC

2013-03-12 21:22

#51: POSMATRAC - POSMATRAC jadan idi nayad preko grepka pa se lijeci...po

 

sarajka

#265

2013-03-12 21:34

molim seku da svojim parama,a ne nasim, otvori svoju kliniku i neke direktuje

Gost

#266

2013-03-12 21:35

BH. POLITIČARI U POTPUNOSTI GUŠE ŽIVOT U BOSNI, KRŠE LJUDSKA PRAVA, UCJENJUJU I PONIŽAVAJU BH. DRŽAVLJANE, NE VODE RAČUNA O DJECI, PENZIONERIMA, BORCIMA, SAMOHRANIM MAJKAMA, BOLESNICIMA...
ALI, ZATO ODVRATNO DOBRO SPROVODE DIKTATURU I TEROR NAD GRAĐANIMA, ODNOSNO NARODOM KOJI JE NJIH POSTAVIO U SVE ONE KOŽNE FOTELJE, BLINDIRANA AUTA I LAKANE CIPELICE!!!
SA OVIM ČINOM "SKIDANJA" UVAŽENOG BH. STRUČNJAKA, GOSP. BAKIRA NAKAŠA, 7 BH. POLITIČKIH "BOGOVA" SU JOŠ JEDNOM POREMETILI OSNOVNI SISTEM LJUDSKE VRIJEDNOSTI, POGAZILI ONO NAŠE BOSANSKO DOSTOJANSTVO!!!
ZBOG SVEGA ŽELIM DA ZAJEDNO PODRŽIMO I OSTAVIMO DR. BAKIRA NA MJESTU DIREKTORA, JER JE TO NAŠA, GRAĐANSKA, SARAJEVSKA VOLJA!!!
Uz lijepo sjećanje na mog dragog Prijatelja Abdulaha Nakaša zvanog -NALE-,ISKRENO POZDRAVLJAM DR.BAKIRA I PORUČUJEM MU DA NE GUBI NADU!!!
MI SMO SA NJIM!!!
OVE NAŠE DEJTONCE ĆEMO ZAUSTAVITI, ČISTA OBRAZA!!! S poštovanjem!
Ivana Ina Mostarac članica KLUBA PRIJATELJA ABDULAHA NAKAŠA. 062/85 35 66
CRNA

#267

2013-03-12 21:49

PUNA PODRSKA ZA DR.BAKIRA NAKASA

Gost

#268

2013-03-12 21:52

U ovoj bolnici mi je spašen život zahvaljujući dr. Jasni Gutić i rahmetli dr Abdulahu Nakašu. Za razliku od drugih zdravstvenih ustanova, u ovoj bolnici se vidi postojanje standarda, što itekako utiče kako na liječenje, tako i na sam dobar osjećaj dok pacijent boravi na klinici. Za tako dobru organizaciju, dugi niz godina, u prvom redu zaslužan je generalni direktor. Gospodine doktore Bakire, od srca moja podrška Vama!!
CRNA

#269

2013-03-12 21:53

JEDINI ON ZASLUŽUJE DA BUDE DIREKTOR OPĆE BOLNICE SARAJEVO , A TO JE DOKAZAO SVOJIM RADOM KAKO U RATU TAKO I POSLIJE , A ONI KOJI ŽELE DA GA OTJERAJU DOVELI SU NAS DO RUBA PROPASTI CIJELU DRŽAVU I BOŠNJAČKI NAROD.VALJDA TO TAKO MORA JER SVI KOJI NESTO RADE U NASOJ BOSNI ODMA GA ZAMJENE S NEKIM KO NEMA POJMA O ZIVOTU.DR BAKIRE PUNA PODRSKA

Gost

#270

2013-03-12 22:09

Zar je potreban komentar.

Gost

#271

2013-03-12 22:27

DOKLE VIŠE NARODE

Gost

#272

2013-03-12 22:30

Doveo je opcu bolnicu na nivo svajcarskih klinika, licno sam se uvjerila, pa to vjerovatno nekome smeta.Treba da budemo sretni sto imamo takav kapacitet,,, ali...

Gost

#273

2013-03-12 22:49

Dr. Nakas nije zasluzio ovakav tretman

Gost

#274

2013-03-12 23:24

dr.Nakas to zasluzuje!!!!!


Gost

#275

2013-03-12 23:36

Velika ljudina!!!!!