Pravda za Dragana Staina
Beogradjanin Dragan Stain koji je pre dve godine spasio malo mace od smrzavanja mogao bi da zavrsi u zatvoru na 3 dana.Dragana je prijavio komsija zato sto je mace drzao i lecio ispred svojih vrata jer zbog velikog broja spasenih zivotinja u stanu nije mogao da unese mace unutra.Odredjena mu je novcana kazna koju je on odbio da plati i zato mu se sad smesi zatvor.Sa druge strane oni koji muce i ubijaju zivotinje dobijaju male novcane kazne ili uslovne kazne.
Ne dozvolimo da ovaj plemeniti covek ode u zatvor!
Kontaktiraj autora
Autor ove peticije je zatvorio peticiju.Obavještenje od administratora ove web straniceUklonili smo lične podatke potpisnika.Opća uredba o zaštiti podataka (GDPR) Evropske unije zahtijeva legitiman razlog za pohranjivanje ličnih podataka i da podaci budu pohranjeni najkraće moguće vrijeme. |
| Prijavite se kako bi upravljali svojom peticijom |
Šutnja neće dovesti do promjene.
Autor ove peticije se pokrenuo i poduzeo inicijativu. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donosioca odluka.