Želimo kvalitetniju uslugu i niže cijene u GIPS-u TK
Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Želimo kvalitetniju uslugu i niže cijene u GIPS-u TK.
|
Gost |
#12015-06-28 10:20potpisao sam je zato što su postali jadni i čemerni....bitne su kamere a usluga je na nivou...najskuplje karte u TK ... i jos mnogo toga |
|
| |
|
Gost |
#22015-06-28 10:23Peticiju sam potpisala jer nisam zadovoljna uslugama GiPSa. Pogotovo cijenom mjesecnih karti za njihove kupce koji su uz njih i vise od 10 godina. |
|
| |
|
Gost |
#32015-06-28 10:23Zbog visokih cijena prijevoza,bahatosti samog vlasnika prema dugogodišnjim korisnicima.Nemogućnosti ostavljanja studentskih,đačkih ,penzionerskih karata,karata za malodobne,ne postojanja mogućnosti da se kupi pola mjesečne karte,jako loše urađen red vožnje,kao i mali broj održive linije preko ljeta što većinu korisnika stavlja u neugodnu poziciju,jer ljudi idu na posao,školuju se,obavljaju svakodnevne poslove za koje je potreban prevoz i td... Ili promjene ovih stavki ili novi ugovor,novi prevoznik!!! |
|
| |
|
Gost |
#42015-06-28 10:25Zato što sam nezadovoljan uslugama |
|
| |
|
Kartel |
#5 manite se gipsa2015-06-28 10:28Ljudi, manite se GIPS-a. Neki prevoznici van Grada Tuzle žele da udju na tržište. U tome je rješenje, jebo GIPS. Zato, tražite od mjesnih zajednica informacije šta i kako. Garantovat će vam 40% niže cijene prevoza!!! |
|
| |
|
Gost |
#62015-06-28 10:34Razlog je sto u ovom gipsu nemaju 2 stvari koje funkcioniraju kako treba. |
|
| |
|
Gost |
#72015-06-28 10:37Pozdrav, 30-tak godina sam korisnik usluga GIPS,nikad nisu imali sluha za potreba putnika,osim vozaca koji i sami ni |
|
| |
|
erko |
#8 Re: manite se gipsa2015-06-28 10:38Problem je u tome što GRAD Tuzla ne dozvoljava ulazak drugih prevoznika, vjerovatno će uskoro ukinuti i ove što već idu. |
|
| |
|
Gost |
#92015-06-28 10:47Zelim bolju i jeftiniju uslugu |
|
| |
|
Gost |
#102015-06-28 10:54Želim da do početka školske godine se regulira red vožnje GIP-sa. |
|
| |
|
Gost |
#112015-06-28 11:25Junuzovic sada ima monopol nad prevozom i radi sta hoće.Cijene velike,nema cesto buša. |
|
| |
|
Gost |
#122015-06-28 11:28Jer ocigledno novi direktor je sišao sa brda iz neke pizde materine i nema pojma ni sam zasto je tu,ukinuo neke linije preko raspusta a tim istim linijama putuje 80% radnika ccc..ali neee.bitno je da je on smanjio troskove GIPS-a...seljo vrati se uzgajanju stoke odakle si i dosao! |
|
| |
|
Gost |
#132015-06-28 11:31Zato što imam mozak i umijem da ga koristim |
|
| |
|
Gost |
#142015-06-28 11:41Sramota je sto omjer cijene i kvaliteta pruzenih usluga nije ni priblizan. Zar prevoznik koji ima najskuplje karte u TK moze sebi priustiti takvu bahatost da mu putnici po gradu cekaju autobus u nedogled? Karte se prodaju po redovnim cijenama, a broj linija je skoro duplo manji. Red voznje kao da i ne postoji jer nikad ne znas kada ce i da li ce autobus uopste doci. Kome to odgovara da GIPS maltretira svoje putnike i ko im pruza podrsku za to? Bas se pitam... |
|
| |
|
Nezadovoljni korisnik |
#152015-06-28 11:43Ukoliko ne mogu napraviti ljetne kartice,i uvesti taj sistem trenutno,NEKA NAPRAVE LjETNE KUPONE ! |
|
| |
|
Gost |
#162015-06-28 12:12Zbog toga što novi vlasnik neuvažava zahtjeve onih zbog kojih postoji bivši GSP |
|
| |
|
Gost |
#172015-06-28 12:22Peticiju treba potpisati iz više razloga. Vrijednost gradskog prevoza je iznimno visoka u odnosu na nivo usluge koju pružaju.,Linije ukidaju kad im padne na pamet bez ikakave blagovreme obavijesti. TAkođe smatram ukoliko ne smanje cijene usluga i poboljšaju kvalitet, trebamo potpisivat peticiju drugačije vrste te tražiti od gradskih vlasti konkuretnost , odnosno da uvedu i neko drugo preduzeće koje bi pružalo usluge prevoza na relacijama gdje to do sada nema, gdje GSP drižii monopol. |
|
| |
|
Gost |
#182015-06-28 12:25Zato sto bi gsp trebao da bude javni a ne privatni prevoznik da se stane naravno unistavanju istog jer ne zelim da se vozim niti da drugi obavljaju funkciju gsp-a (druge firme)koji je tu od davnina i naravno da se vrate cijene u neku normalnu granicu |
|
| |
|
#20 |
#202015-06-28 12:35Neka nastave bit ovako retardirani i cijeli grad ce da se voza taxijem.nazoves dodje za 5min,das 3km covjek te ostavi ispred kuce jos samo fali da udje unutra i napita te.a bus cekas pola sata,das 1,5 da bi se skuho ko pile jer su uslovi uzasni i veca je mogucnost da zakasnis ukoliko vec nisi zakasnio dok je gospodin naisao naravno,hahaha.djubrad pokvarena :D |
|
| |
|
Gost |
#212015-06-28 12:37Da moja drugarica Snjeza moze u normalno vrijeme sa Dubrava doci na pivu u Tz a ne ostati 6 sati do idućeg busa. |
|
| |
|
Gost |
#222015-06-28 12:42Dosta je vise monopola. Treba pružiti i drugim konkurentima priliku da uvedu linije na kojima "vlada gips". |
|
| |
|
BEGZADA |
#23 Re: USLUGE SU KATASTROFA SA DJEC6 NA PREDNJA VRATA NEMOZEMO UZASNO PRLJAVI AUT. JAKO NEODGOVORNI A S2015-06-28 13:42 |
|
| |
|
BEGZADA |
#24 Re: USLUGE SU KATASTROFA SA DJEC6 NA PREDNJA VRATA NEMOZEMO UZASNO PRLJAVI AUT. JAKO NEODGOVORNI A S2015-06-28 13:50 |
|
| |
|
Građanka |
#252015-06-28 13:50Potpisala sam jer kao i svi normalni ljudi zasluzili smo normalan prevoz putnika, a ne da se ukidaju polasci kako je seljacini Amiru Junuzovicu volja. On je kupio GIPS samo da bi ga unistio. Jadni ljudi koji rade u Gradskom, nekad su bili gospoda |
|
| |
|
Šutnja neće dovesti do promjene.
Autor ove peticije se pokrenuo i poduzeo inicijativu. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donosioca odluka.