Besplatno osnovno školovanje na području Bosne i Hercegovine
Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Besplatno osnovno školovanje na području Bosne i Hercegovine.
|
Gost |
#12016-07-28 20:32zato jer je opravdana. |
|
| |
|
Gost |
#22016-09-07 20:39Ja sam se besplatno školovao. Tako treba da i mladi budu školovani. |
|
| |
|
Gost |
#3 Re:2016-09-08 03:58Suština ove Peticije je da se pokrene odgovornost i da se priključe svi koji misle da treba rješavati problem po problem bez obzira ko je na vlasti. Moja je namjera da se podignu tužbe, jer država neispunjava obaveze prema djeci, a samim tim i prema međunarodnim obavezama. Sa tužbom idemo do Strazbura i svi koji znaju i žele mogu se priključiti. |
|
| |
|
Šutnja neće dovesti do promjene.
Autor ove peticije se pokrenuo i poduzeo inicijativu. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donosioca odluka.