PODRŠKA MINISTRU

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije PODRŠKA MINISTRU.


Gost

#1

2012-02-12 11:29

Podrska ministru Suljagicu, podrska COVJEKU!
Drug

#2 Podrška

2012-02-12 11:38

Podrška najboljem ministru obrazovanja

Gost

#3

2012-02-12 11:55

Jedini koji je vrijedio do sada

Gost

#4

2012-02-12 11:56

''Psi laju a karavane prolaze'' We must go on - nedaj se Emire!!!

Gost

#5

2012-02-12 12:43

‎"Ministar Suljagić je za svog mandata uradio više nego možda ijedan drugi ministar u kantonalnoj Vladi i šteta je što on, a ne oni, odlaze. Činjenica da odlazi zbog prijetnji upućenih njemu i njegovoj porodici je posebno poražavajuća jer se pokazuje da se prijetnjom i nasiljem može mijenjati izvršna vlast."

Gost

#6

2012-02-12 12:44

Odavno niko nije izazvao toliko polemika kao Emir Suljagic i to otkako je dosao na mjesto Ministra obrazovanja i nauke i, zamislite, poceo raditi svoj posao. Bio ovakav ili onakav, slagali se s njagovim odlukama i postupcima ili ne, cinjenica je da Ministar unosi promjene u uljuljani sistem. Da, promjene! Ono cemu se svi, ocigledno vrlo licemjerno, nadamo jos od izbora 1996. Ne sjecam se ni jedne izborne kampanje od te ´96. u kojoj od strane svake, ali bas svake(!) politicke stranke nije eksploatisana rijec "promjena", a niko se nije usudio nista da promijeni, osim mozda fotelje. Ovo nije hvalospijev SDP-u, Boze sacuvaj! Glasa kojeg dadoh SDP-u kao stranci mi je zao, ali mi nije zao glasa kojeg dadoh Suljagic Emiru. Na stranu sad to sto se u 90% slucajeva potpuno slazem s njegovim akcijama, ali kakav god ishod da bude ovoga sto on radi, bice bolji nego ova ucmalost i gadjanje prazim floskulama: No to me navodi da razmislim o nama kao drustvu. Koliki smo to zombiji postali kada nam svako "prodrmavanje" svaka promjena koju tako bezbozno zazivamo od ´96. predstavlja trn u oku.
Procitah upravo informaciju da je Ministar obrazovanja i nauke dobio prijetece pismo sa bojevim metkom u njemu!!!! Smeta nam, valjda, sto nam djeca sjede u toplim domovima dok je vec peti dan na snazi stanje elementarne nepogode? Bilo bi sigurno bolje da kao prije koju godinu kad je po skolama vladala epidemija meningitisa saljemo djecu u skolu, nadamo se da nece nase dijete zakaciti i kukamo sto ministar (tadasnji!) ne donosi odluku o prekidu nastavnog procesa dok se epidemija ne sanira! Smeta nam, valjda, sto nam djeca imaju priliku putem novog predmeta nauciti nesto o multikulturalnosti ove nase drzave, o istoj onoj multikulturalnosti kojom se tako ponosno busamo u prsa? Bilo bi sigurno bolje da kao prije dvije godine djeca, ciji roditelji zaista vjeruju u tu multikulturalnost i ne salju djecu u javnoj ustanovi na vjeronauku, nego to obavljaju iz privatnosti svog doma i u vjerskim institucijama, oblijecu oko skole nesnadjena dok im pravovijerni drugovi i drugarice sjede na casovima vjeronauke!
Da, Ministar Suljagic nam je svojim radom oteo bezboznicku kuknjavu za promjenom i smisao naseg postojanja - zazivanje onoga sto nikako ne zelimo, a licemjerno na sav glas to trazimo. Trazili ste gledajte - Ministar Suljagic je promjena!

Bravo Ministre!

Gost

#7

2012-02-12 13:10

no coment

Gost

#8

2012-02-12 13:17

HEROJ!!!

Gost

#9

2012-02-12 13:48

Neko će jednom morati da uradi ovo što je Suljagić započeo, jer je to jedino ispravno, svaka daljnja segregacija i razdvajanje djece po bilo kom osnovu doprinosi samo fašizmu. Ko god ima dobre namjere podržat će ovakve promjene.

Gost

#10

2012-02-12 13:52

puna podrska MINISTRU.Neka kriminalci idu gdje treba da idu.oni koji ne podrze ovu peticiju isti su kao i oni.

Gost

#11

2012-02-12 14:04

Puno podrsku dajem Ministru Suljagicu!Jedini pravi covjek u ovoj zemlji idiota i smradova!!

Gost

#12

2012-02-12 14:18

Podrska Ministru!

Gost

#13

2012-02-12 14:25

Žalosno je što se još uvijek terorom i hajkom može potjerati legalno izabran dužnosnik. Ovo nije demokracija, ovo je tiranija elita!

Gost

#14

2012-02-12 14:27

Gospodine Emire S.(ministre) jači smo od svih ovih mračnih umova koji žele djecu BiH vratiti u srednji vijek tame i neznanja,radi lakše manipulacije kad im zatreba,ali su vjerojatno predvidjeli da je prošlo vrijeme kada su "čobani"vodili glavnu riječ jer MI NISMO OVCE (na njihovu žalost)niti ćemo to od naše djece napraviti.UZ VAS JE I PROSVJETA TK-a.

Gost

#15

2012-02-12 14:31

uz Vas smo ministre

Gost

#16

2012-02-12 14:49

Podrska mom Ministru, komsiji, podrinjcu, patrioti REPUBLIKE BOSNE I HERCEGOVINE, koji se hrabro suprostavio Sotoni CERICU, i Izdajniku Lagumbdziji. Ceric je javno na Buni prozvao SREBRENICENE kao nevjernike, i da se Srebrenica ne ponovi u Sarajevu. Prozvao je ministrovog oca, a znamo da su mrtvi svetinja u svim vjerama, i prozivati mrtve Srebrenicane............

Gost

#17

2012-02-12 14:59

Jedini covjek kojem se moze vjerovati...

Gost

#18

2012-02-12 15:03

Ogromna podrška Emiru Suljagiću!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne dozvolimo da agresivna manjina nameće svoja pravila kriminalnim djelima!!!!!!!!

Gost

#19

2012-02-12 15:06

Ministre nedozvoli lopovima da manipulisu sa vama dosta je bilo njihovoga sakrivanja iza vjere DOSTA.

Gost

#20

2012-02-12 15:08

podrska ministru! gade mi se ti što zloupotrebljavaju vjeru


Gost

#21

2012-02-12 15:09

Puno je ljudi uz tebe... Trebas da budes jaci nego ikada...Hvala na iskrenoj borbi za ovu drzavu...

Gost

#22

2012-02-12 15:26

Profesionalni, moralni, vjerski i etički kodeksi mi ne dozovoljavaju da budem dio skupine koja u ime "vjere" profesionalno i privatno degradira ministara Suljagića. Istraživala sam ko je Emir Suljagić. Iskreno - fascinirana sam. :) http://www.federalna.ba/bhs/vijest/11121/eldinu-karicu-gost-je-emir-suljagic

Gost

#23

2012-02-12 15:28

Kao ministar očekivano je da će nekad imati političke neistomišljenike i da će mu neki prijetiti, ali to nije razlog davanja ostavke odmah.

Sa druge strane policija bi trebala osigurati zaštitu njemu i njegovoj porodici.

Gost

#24

2012-02-12 15:56

Samo snaga a ragumenta da se koristi u javnoj komunikaciji.

Gost

#25

2012-02-12 16:11

Ne dajmo da dobri ljudi odu. Potrebni su nam za bolju buducnost!!