za trenutni otkaz Iride Mahnutovic Varatanovic

vittoria

#1 OLESENA

2013-06-07 15:05

e sad ćeš da se lešiš havom, jer ćemo se pobrinuti da dobiješ otkaz, nekulturna i nemoralna seljanko!!!!!! POZDRAV I TVOJIM KOLEGAMA, mnogi od njih doći će na red!

Gost

#2

2013-06-07 15:28

Treeba li da upisem i JMBg?

Gost

#3

2013-06-07 15:35

Sve ovakve likove skloniti pod hitno.....NAROD SE PROBUDIO I KAO RIJEKA HUČI,,,HUČI..I POBIJEDITI ĆE...
nekonekic

#4

2013-06-07 15:39


Gost

#5

2013-06-07 15:54

Ne razumijem zasto krijete svoje podatke, zasto ne zelite da se jasno vidi ko je dao svoj glas za otkaz doticne. Kakav to strah nosite u sebi, i od koga???

Gost

#6

2013-06-07 16:08

Sada se olesi negdje drugo

Gost

#7

2013-06-07 16:16

žalosno je i sramotno da ovakvi ljudi sjede na vlasti. iako nisam iz BiH podržavam peticiju i ljude koji su je spremni potpisati.
Dada

#8

2013-06-07 16:21

Prvo želim da se izvinim zbog čitavog nesporazuma u vezi moje prepiske sa rođakom i kolegicom i što sam proizvela toliko loših reakcija. Ono što želim reći je da sam iskreno povrijeđena, jer niti u jedinom pasusu nisam spomenula demontrante, koje smo svi podržali u zgradi i iskreno bili uz njih. Moja prepiska je bila interne prirode i zato još jednom naglašavam da u takvim teškim trenucima koje svi zajedno proživaljavamo jednostavno je to bio neki izduvni ventil. Što se tiče alkohola, on nam svakako nije bio dostupan, jer su bifei izdavali smo vodu i kafu. U takvim trenucima vam treba podrška najdražih, a oni su pokušavali da me oraspolože na bilo koji način, a moji odgovori su bili u sklaldu sa našim prijašnjim internim komunikacijama.
Duboko i iskreno se izvinjavam svim majkama, učesnicama u demonstracijama, jer sam i ja majka i prošla sam sve golgote i ratne nedaće kao i svi moji sugrađani. Ukoliko je bilo ko pogrešno shvatio ovu prepisku, jer nisam iskreno, ali baš iskreno imala nikakve zadnje namjere.
Zaista je nepotrebna sva ova hajka na mene, moj integritet i moju porodicu. Također želim da kažem da shvatam da sam pogriješila što sam u takvim trenucima možda na neki način povrijedila veliki broj ljudi koji su podržali demonstracije, koje još jednom naglašavam su podržavali svi državni službenici koji su juče bili u zgradi. Meni je zaista teško i život mi se okrenuo naglavačke, ali sam čovjek kao i vi, koja sam se borila kroz život, nisam nikom nikada ništa nažao učinila, studirala kao i svi, zaposlila se i radim pošteno i zarađujem za život.

Molim sve građane da prhvate moje iskreno izvinjenje zbog moje prepiske, koja je dobila dimenziju "neslane" šale na moj račun, a o mojim "prijateljima" sa FB koji su iskoristili moju privatnost da bi me degradirali ne znam iz kojih razloga želim da poručim da hodam uzdignute glave i da istina uvijek pobjeđuje. Iskreni prijatelji koji me poznaju znaju da sam vedrog duha i da nikada nisam imala nikakve pogrešne namjere niti prema kome.

Još jednom iskreno izvinjenje zbog ovog nemilog događaja koji je ostavio veliki trag na mene.

Hvala,Irida ... Pogledajte šta olešena piše na svom profilu.. MA DAJ MALA NE SERI MOLIM TE!!!!!!

Gost

#9

2013-06-07 17:00

Pogana kobasicarko dabogda se udavila od debele kobaje!
El

#10

2013-06-07 17:05

Izvinjavaj se nekom kome je do tvog izvinjenja stalo, jadu jadni. I loči negdje drugom a ne na radnom mjestu koje ti plaćaju ljudi kojima se svojim besramnim ponašenjem i neradom podsmijevaš.
zojax

#11 11

2013-06-07 17:32

Zaposlila se u državnoj administraciji na poštena način? u Bih ne postoji slučaj uopće da je netko dobio posao na pošten način nego ga svi dobiju preko veze ili preko politike kurve zato draga nadam se da neces dugo raditi tu ;)

Gost

#12

2013-06-07 18:33

Pogledajte šta se nalazi na kučkinom Scribd profilu.. Pitanja za državne službenike (stručni ispit) SA ODGOVORIMA. Eto kako je dobila posao i priliku da se ismijava sa onima koji je plaćaju.

http://www.scribd.com/ivaratanovic

Gost

#13

2013-06-07 18:51

Nedostojnost jednog politicara ,cisti nacionalista ,prevelika mrznja sto svakako za jedno ljudsko bice nije nikako normalno a pogotovo za jednog parlamertarca.Povezivanje mirnog protesta sa drzavnim udarom sto svakako jedan normalan ljudski mozak nemoze zamislit.Jednom rijecju bolesna osoba , koja znada svojim radom kao i njene kolege koristeci rijec nacinalna mrznja, da im je to jedino oruzije za obmanu svog naroda u nadi da ce i dalje moci da izrabljuju svoj vlastiti narod .Naravno to svi politicari rade u cijeloj Bosni i Hercegovini vec 20 godina i stim obmanjuju gradjane Bosne i Hercegovine a zapravo produzuju svoj vijek vladavine i pljacke kompletne drzave.

Gost

#14

2013-06-07 18:58

Sramota sto se ona sprda..kao jnoj je to sve zabavno 'sad pocinje koncert'..zalim sto je moj brat pripadnik Armije BiH dao svoj zivot za takve osobe...
gromovnica
Gost

#15

2013-06-07 19:14

Jako bahato ponasanje gdjice ! Srami se ! Nadam se da ste se dobro napili i najeli ;)))))


Gost

#16

2013-06-07 19:32

Rospija!

Gost

#17

2013-06-07 19:50

Olesena hahahhaha
Done

#18 Re:

2013-06-07 20:16

#8: Dada -

Golema ti je plata/placa za tako losu salu


Gost

#19

2013-06-07 20:33

otkaz

Gost

#20

2013-06-07 21:03

govno

Gost

#21

2013-06-07 21:15

KUČKA NAPOLJE PA NEKA SE OPIJA SVOJIM PARAMA........
sa

#22 Re: i meni je žao dok su se borili trebali su okenuti nazad i zapucati...

2013-06-07 22:42

pasa

#23 Re

2013-06-07 22:50

#8: Dada -

jebla mater svoju kurvetina jedna ima djecu bas se lijepo bori za njihovu buducnost dobili lanc pakete u vrijednosti 30 KM jbte neko zivi s vrecom brasna i par litara ulja mjesecno ljudi rade na poljoprivredi crkaju ko hajvani dok vi za noc sprdiste 30000 maraka pizda vam materina, kad ne budes sta imala jesti sjeti se govana sto si ih jucer i prekucer pojela...crkla da Bog da kao i sve trenutne politkcke elite 6000 maraka platu jbte za te pare bi ljudi ginuli prodaju organe svoje dok vi guzove kiselite e nece moci vise od one noci narod je poceo dolaziti sebi..jebes nacionalnost koga briga ko je sta je kad nepravda ide za sve Bosanac sam nisam Bosnjak jedite govna nece me niko navracati i pumpati glavu kako da se izjasnim na popisu stanovnistva jebo vas bosnjak i srb i hrvat ja sam Bosna....


Gost

#24

2013-06-07 23:17

hitno potrebna smjena

Gost

#25

2013-06-08 06:38

Za prijatelja koji je komentarisao pod brojem 5!
Pa ne mozemo svi ostaviti ime tamo jer nas ima zaposlenih u policiji, SIPI, OSA, OS BiH, koji bi dobro stradali da nam se ime nađe javno na ovakvim anketama, a svim srcem smo uz svoj narod...
Zato molio bih sve za razumijevanje po tom pitanju - nisu svi koji rade u drzavnim sluzbama kao ova neizivljena!