Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA

Quoted post


Gost

#944

2013-03-19 18:46

Ne vidim da među onima koji daju podršku ima doktora, intelektualaca, uglednih javnih ličnosti... koji bi zapravo bili kompetentni davati ili uskraćivati podršku doktorima, direktorima... Podršku izgleda daju (čast izuzecima) oni čija podrška uglednim doktorima kao što su doktor Nakaš i doktorica Sebija može više stetiti nego koristiti. Narod bi rekao nije svačije....

Replies


Gost

#947 Re:

2013-03-19 19:29:49

#944: -

ima još jedna narodna "ne laje kera radi sela..."


Gost

#956 Re:

2013-03-20 09:33:11

#944: -  

 Grijesite i te kako, ima nas koji smo Akademski obrazovani. Upravo zato moram da kazem da Sebiju Izetbegovic ne mozete nazivati "doktoricom", jer ona to nije! To vrijedja sve nas koji imamo Akademsko obrazovanje steceno na posten nacin, trudom i zalaganjem.

Osim toga u jednoj demokratskoj zemlji svi imaju pravo glasa. Ne kazem da je Bosna demokratska zemlja, daleko od toga nazalost!  Podrska od svakog gradjanina je isto vazna pa bio on akademski obrazovan ili ne. Ruzno je to sto tako govorite. Za dr Nakasa  svi su jedanko vrijedni! Bitan je cist obraz, a tim se ne moze pohvaliti Sebija Izetbegovic a jos manje njen suprug!


Gost

#959 Re:

2013-03-20 10:00:51

#944: -

Ovo je  politika a ne struka. A ne znam da li ste primjetili da smo sada u "demokratiji", pardon partiokratiji. Uostalom - kako znate ko daje ove komentare. Ja sam mišljenja da se ovdje javlja prilicno pismen svijet.

Imate pravo - ovo šteti doktorici Sebiji (stranki) a i doktoru Nakašu. Ali o tome su trebali misliti u SDA ranije.