BOYLA NA ČELO ADVOKATSKOG TIMA U SPORU PROTIV SRBIJE NA ICJ


Gost

#76

2016-04-10 18:48

Za postizanje pravde i istine

Gost

#77

2016-04-10 18:52

Zato što mislim da je svima u Svijetu jasno da je tvorevina Srbija i CG bila Agresor na BiH, ali za svako se Pravi i Istinu treba IZBORITI.
Kod nas je u Državi i previše IZDAJNIKA i korumpiranih političara, da bi oni bili imalo spremni da se BORE za ISTINU jer bi ih "ugrozila"

Gost

#78

2016-04-10 18:52

Bosna je zasluzila da bude slobodna i cjelovita!
Treba ukinuti genocidnu tvorevinu rs !!!!!

 

Ozren

#79

2016-04-10 19:06

citav rat sam proveo po logorima zatvorima i na prislinom radu u genocidnoj tvorevini zvanoj;rs;mislim nisam sam sa stotinam drugih to je bilo u mom gradu Teslicu a zadnjih (sest)6 mijeseci sam proveo u kuli sarajevo sa stotinama drugih iz Banjaluke teslica prijedora ljubije Bijeljinje kopajuci tunel ispod areodruma  iz lukavice  i rovove i transeje po brdima oko sarajeva  u semizovcu rajlovcu na sarajevskom polju butilama  dobrinji nedzaricima Vogosci i neznam sve kud nas iz kule nisu gonili a sramota je da nas sve zrtve rata  i logora zatupa Bakir izetbegovic najveci svijetski mafijas ubica i kriminalac koji javno govori da bosnjacki politicari netraze ukidanje genocidne tvorevine;rs; neznam u cije on ime prica ovo ova gednocidna ;rs; je rak rana na tkivu BIH  a on i svi oko njega kriminalci i lopovi bi prodali sve za novac da njima bude dobro zato podhitno vratiti Gospodina Boyla na celo tima ia novi dokaza ima na pretek osobito posle masovne grobnice tomasnica  i karadziceve presude a jos mladiceva presuda zato apelujemo da se podhitno obnovi tuzba protiv srbije i crne gore za genocid a na celo pravnog tima dovset  Dr Boyla  pa da imi zrtve dobijemo neku statifikaciju a ne samo babin bakir i njegovi rodjaci a ovog softica laika i neskolovana treba uhapsit i pitat podcijim patronatom je radio pa smo prosli kako smo prosli sa tuzbom hvala


Gost

#80

2016-04-10 19:11

ızcıtavajucı svo ovo vrıjeme oko tuzbe BıH protıv Srbıje pred medzenarodnım sudom, te ıstorıjom ovog predmeta ı pravnıcıma kojı su v odılı kako stranı tako ı domacı ovaj predmet, kao ı pokazano opredjeljenje ovog amereıckog strucnjaka medzunarodnog prava Bojla, cıjenımo da je pravnık broj jedan u ovom predmetu u korıst drzave BıH ı njenıh patrıota,a ı ostalıh gradzana kojı je dozıvljavaju kao svoju ı jedınu!


Gost

#81

2016-04-10 19:14

Neprihvatljivo, nepravedno, nelogicno je da neko ko je optuzen za udruzeni zlocinacki poduhvat i ratni zlocin genocid bude optuzen...a da istovremeno njegovo "djelo" RS jos egzistira.. i jos prijeti referendumom za otcjepljenje od maticne Drzave.....Poslije se mnogi pitaju zbog cega zlocinac ima jos toliko puno pristalica........"LOGICNO" Dokle god postoji rs...bice i pristalica koji ga velicaju jer im je "napravio drzavu"..Po meni mogu ga sutra pustiti na slobodu pod uslovom da se izbrise rs a povrati USTAV REPUBLIKE BOSNE i HERZEGOVINE.... E onda sa te pozicije neka se dogovaraju 100 godina ..a tada i stranci (ohr) mogu ici kuci (da ispune dodikovu zelju)
Senad
Gost

#82 Kompenzacija

2016-04-10 19:19

Bosna je totalno razorena i zatrovana tokom rata od strane Srbije i Crne Gore, tone eksploziva je baceno na tu zemlju i njen narod.  ljudi masovno umiru od raka zbog posledica tih otrova.

Razorena je infrastruktura a na nekim mjestoma je to nemoguce ikada popraviti kao npr poznati aerodrom u Bihacu.             Ogroman broj fabrika je demontiran i odvezen za Srbiju i CG.                                     Ogromne kolicine suma je posjeceno i odvezeno za Srbiju to se i dan danas radi u takozvanom enhitetu "rs" podljedice toga vidimo zadnjih godina kao sto su poplave i veliki odron zemljista..

Bosnjacki narod je dozivio  strasne i nehumane dogadjaju, baceni su u koncentrationen logore gdje su muceni na razne nacine od torture, gladovanja, silovanja, vadjenja organa do izivljavanja na razne nacine. Veliki broj je ubijen i bacen u tajne masovne grobnice kako bih se zlocin prekrio a familije 20 godina poslije zlocina jos uvijek tragaju i sakupljaju kosti po cijeloj Bosni svojih najmilijih.

50.000 djece i zena je silovano.

Zenama su iz narucja otimali djecu i vodili ih za Srbiju.

Zlocin i agresija se ne smiju nagradjivati vec se moraju kazniti, kako bih izbegli nove u buducnosti!


Gost

#83

2016-04-10 19:21

Zbog dobrobiti Bosne i Hercegovine, i iz patriotskih razloga

Gost

#84

2016-04-10 19:21

Čovjek zapravo tačno zna šta se desilo ovdje tokom agresije ,sposoban je i kompetentan, prijatelj BiH, za razliku od ovih naših smutljivaca koji su pobjedu pretvorili u poniženje bošnjačkog naroda

Gost

#85

2016-04-10 19:22

Jedini razlog potposivanja peticije je da pravda bude zadovoljena!  Naša domovina to zaslužuje kao i sve nedužne žrtve rata! Agresor mora biti sankcionisan i platiti odštetu, kako žrtvama tako i materijalnu odštetu državi... Isto kao što je Njemačka plačala i plača i dan danas! CIJELI SVIJET TREBA POKAZATI DA SE FAŠIZAM NE ISPLATI I DA MORA BITI NAJSTROŽIJE KAŽNJEN!

 


Gost

#86

2016-04-10 19:23

Veliki respekt. Potpuno podrzavam ovu Peticiju. Doslo je vrijeme da se probude svi istiniti zastitnici pravde i zakonitosti bez obzira gdje se nalazili. Molim d a se ova Petiicija rasprosttire po fefejsovima, twiteru, nasim i sranim casopisima, Defer Heffte,, Radio slobodna Evrorpa, , Sanndjak Pres,, Slobodna Bosna...
Pravda ce pobjediti. To je i moja zelja.
Veliki pozdrav Obrambenoj Armiji BiH, njenim Generalima a posebno Generalu Seferu Halilovicu.

Mehmed Husejinovic

Gost

#87

2016-04-10 19:24

Pravda mora pobijediti !

Gost

#88

2016-04-10 19:28

Bosna je bosanska a šumadiju treba kazniti !

Gost

#89

2016-04-10 19:28

da manijaci koji su napravili nekakvu rs shvate da je ona privremena

Gost

#90

2016-04-10 19:32

Da bi pravo pobjedilo, i da bi istina izasla

Gost

#91

2016-04-10 19:38

Zasto sam potpisala?? Pa da pravda bude zadovoljena, da moja Domovina konacno bude ono za sto su nevini zivote izgubili, cjelovita drzava bez entiteta i rs.. Idemo do pobjede. Dok se one bore lazima, mi cemo ih tuci ISTINOM...

Gost

#92 Re:

2016-04-10 19:42

#56: Muhamed Borogovac -  

 Dpbro bi bilo da to upozorenje uz link na Peticiju objaviš i na Online Glasniku NKRBiH. Hvala!

Mirela

#93 Re: Re:

2016-04-10 19:46

#92: - Re:  

 Potpisite i obavezno dijelite dalje. Nakon potpisivanja provjerite svoj email da biste potvrdili svoj potpis koji ce tek tada biti registrovan na peticiji odnosno biti validan.Link se obično nalazi u Junk folderu.

Mirela

#94 Re:

2016-04-10 19:48

#91: -  

  Potpisite i obavezno dijelite dalje. Nakon potpisivanja provjerite svoj email da biste potvrdili svoj potpis koji ce tek tada biti registrovan na peticiji odnosno biti validan.Link se obično nalazi u Junk folderu.


Gost

#95

2016-04-10 19:48

Puna podrška
Mirela

#96 Re:

2016-04-10 19:49

#90: -  

  Potpisite i obavezno dijelite dalje. Nakon potpisivanja provjerite svoj email da biste potvrdili svoj potpis koji ce tek tada biti registrovan na peticiji odnosno biti validan.Link se obično nalazi u Junk folderu.

Mirela

#97 Re:

2016-04-10 20:02

#95: -  

  Potpisite i obavezno dijelite dalje. Nakon potpisivanja provjerite svoj email da biste potvrdili svoj potpis koji ce tek tada biti registrovan na peticiji odnosno biti validan.Link se obično nalazi u Junk folderu.


Gost

#98

2016-04-10 20:03

potpisujem ovu peticijuu zato sto sam za pravvednost u bosni i Hercegovini neka izadje sve na cisto i neka se dokaze ko je stvarni uzrocnik pocetka ovoga belaja i ko je stvarni agresor na bih pozdrav
Mirela

#99 Re:

2016-04-10 20:05

#89: -  

  Potpisite i obavezno dijelite dalje. Nakon potpisivanja provjerite svoj email da biste potvrdili svoj potpis koji ce tek tada biti registrovan na peticiji odnosno biti validan.Link se obično nalazi u Junk folderu.


Gost

#100

2016-04-10 20:06

Dosta je bilo