Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA

Jagoda

/ #345

2013-03-14 10:08

Sramotno je sta rade gospodinu Nakasu i sta zele napraviti od ove ugledne institucije. Ne znam kako gospodju Sebiju nije sram i stid, pored ovakve pobune javnosti ali i osoblja bolnice, usetati na ovo mjesto! Ja nisam iz Sarajeva, svejdno znam bar 20 dobrih i cijenjenih ginekologa u tom gradu, sto u privatnim, sto javnim ustanovama, ali za ovu anonimku nikad nisam cula. Ni da je neko pohvalio, ni da je nekoga izljecila!!!
Jeste Nakasa dugo direktor ove ustanove, ali sa sigurnoscu tvrdim, jedini u cijeloj BiH koji je zasluzio da to bude dozivotno! Cemu mjenjati nesto dobro? Cemu mjenjati covjeka koji je ovu ustanovu digao iz pepela i od nje napravio jednu od rijetkih uglednih zdravstvenih ustanova u BiH, gdje se pacijenti otimaju da se lijece i gdje nema milionskih dugovanja???
Mi kao narod se nista ne pitamo, i zalosno ali mislim da ni peticije ni uzbune javnosti, nece puno pomoci. Nadam se samo da ce se pojaviti neko dovoljno jak i mocan da ovoj smijuriji stane na kraj! A gospodja Sebija da se pokrije dekom po glavi i pobjegne iz drzave od stida i srama sto je uopste pomislila da dodje na ovo mjesto!