JA PREDLAZEM NANU FATU ZA NOBELOVU NAGRADU !!!


Gost

#1

2016-02-12 00:48

Ako su patnje kriterij za Nobelovu nagradu, taman da sam ta koja donosi konačnu odluku, ne bih se mogla odlučiti kome od paćenika u BiH bi najbolje pristala (nažalost).
Razloge zašto glasam za nanu Fatu isto ne trebam većini elaborirati, a plus jedan je, da se na nju, majku, ženu, žrtvu, Nanu države Bosne i Hercegovine skrene pažnja van te iste zemlje u kojoj za nju nema pravde!

Gost

#2

2016-02-12 12:05

Jel treba da kom nanu Fatu .Svi mi znamo koliko je ta zena hrabra postena .Nije korumpirana niko je kupiti nemoze .Nudili joj cjelo bogastvo nana nije primila .Nana je covjek ljudina Bosanka majka .Zivot daje godinama za BiH cistog obraza .

Gost

#3

2016-02-12 18:00

Zelim da kandidujemo Nanu Fatu za Nobela


Gost

#4

2016-02-13 06:21

da bošnjačka avlija bude bošnjačka.

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2016-02-13 15:12


Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2016-02-13 15:15


NEDZAD 50

#7 JA PREDLAZEM NANU FATU ZA NOBELOVU NAGRADU

2016-02-13 15:22

http://www.facebook.com/groups/nedzad50/ Demander au Parlement la reconnaissance du genocide de Srebrenica-(Bosnie-Herzégovine ) Déclarer ce génocide punissable par la loi

Osnivac Grupe :ZAHTJEV FRANCUSKOM PARLAMENTU ZA PRIZNAVANJE GENOCIDA U SREBRENICI je G.Nedzad Cvrk aktivista Bosnjacke dijaspore za Francusku

16 699 membre

NEDZAD 50

#8 JA PREDLAZEM NANU FATU ZA NOBELOVU NAGRADU

2016-02-13 15:49

https://www.facebook.com/groups/ZAJEDNODOPOBJEDE/

ZA GRADZANSKU BOSNU I HERCEGOVINU 

LJUDI BEZ JEDNOG REBRA

Da je to Kreator htio, kako kazu svete knjige, mogao nas je stvoriti sve da budemo isti. ali nije, upravo zato da bi jedni drugima svojim bogastvom razlika bili interesantniji, da bi se druzili, "ZAJEDNO" zivjeli i medjusobnim razlikama dopunjavali.

Ni nominalni zacetnik grupe "ZAJEDNO" nije imao namjeru da po vlastitom uzoru i arsinima, stvara jedan univerzalni Svijet, narod, ili grupu istih i jednakih suplemenika, vec naprotiv, da na jednom mjestu okupi one koji se snagom medjusobnih razlika dopunjavaju i zele da zive "ZAJEDNO" jer su razumjeli prirodu ljudske slabosti pojedinca i jedinstvenu poruku medju sobom razlicitih bozijih poslanika o neminovnosti usmjerenosti ljudi jednih na druge i prednostima zivota u "ZAJEDNICI".

Pa kakav bi to bio Raj na Zemlji za Adama i njegovo pleme, bez nesto drugacije Eve, koju Bog nacini od njegovog rebra !? I sta bi to trebalo da bude smisao njenog zivota bez Adama nakon progonstva iz nebeskog raja radi pocinjenog prvog grijeha.

Mi, ljudi bez jednoga rebra, po prirodi falicni, krhki i medjusobno ovisni, sa prirodnim i Bogom medjusobnim razlikama danim,
samo u zajednici i "ZAJEDNO" u Zemlji Bosni i na planeti Zemlji imamo snagu Kosmicke svijetlosti, a zavadjeni i medjusobno podjeljeni smo kao meteoriti izgubljeni u Kosmosu.

Kao i kreator svih svjetova, i slucajni kreator ove grupe, na pocetku je bio sam i bez ikakvih iluzija o stvaranju nekog novog Svijeta ili naroda po uzoru na druge, u kome bi jedni te isti i "po svemu jednaki" bili mocni i srecni, a drugi, drugaciji bili ponizeni zbog toga sto su drugaciji i razliciti.

Ni nominalni kreator nije mogao stvoriti grupu "ZAJEDNO" da mu se nisu pridruzili drugi i drugaciji od njega okupljeni oko ideje zivljenja u ocovjecenoj ljudskoj zajednici i bili spremni da kao ljudi, bez obzira na njihove politicke, religijske, nacionalne, starosne, polne i druge medjusobne razlike zive "ZAJEDNO" sa drugima i od njih drugacijima, - u Zemlji Bosni i na planeti Zemlji.

Oni su stvarni kreatori ovoga ocovjecenog Svijeta, a grupa "ZAJEDNO" je put do njega za svakog onog ko se na taj put odluci.

4 880 membre

NEDZAD 50

#9

2016-02-13 15:53

https://www.facebook.com/groups/SenadHadzifejzovic/

"Ja sam Senad Hadžifejzović i nisam član ni simpatizer ni jedne stranke, nemam političke ambicije, jer sam novinar i nisam GLUP.
Ne kradem, ne lažem, ne petljam ja sam SENAD Hadžifejzović i prije sedam dana bilo je tačno 40 godina kako sam napisao svoj prvi tekst u životu i kao dječak postao novinar.
Ja sam Senad Hadžifejzović i punih 35 godina na radiju i televiziji nastupam isključivo uživo kao sada.
Ja stojim iza ovog svog imena i televizije i ove djece, mlađi sam od svih ovih političara na sceni, a bio sam ime kada se za njih nije znalo ko su. Neke od političara sam ispratio u penziju, neke u grob a neke u zaborav, čekam da neke ispratim u ZATVOR. Mislim da sam hrabar čovjek ali ima puno hrabrijih koji su poginuli braneći ovo što danas politika krade i poklanja.
Ja imam stav, ja imam ideal, ja imam koncept, ja imam uređivačku politiku. Ona se zove Bosna i Hercegovina. Ja se zovem Senad, ona se zove FEJS, ona se zove Bosna i Hercegovina, a vi bagro
vi bez imena i prezimena, dok se god ne pojavite i ne kažete svoje ime i prezime za nas se zovete..."

 

11 750 membre


Gost

#10

2016-02-19 17:28

Nana Fata ne pripada ni jednoj stranci.
Iza nje niko ne stoji.
Preko nje se ne pere novac.
Nije korumpirana.
Sve sto radi i prica
to je od srca.
U ime pravde.
U ime boljitka svh nas.


Gost

#11

2016-02-19 22:52

kad svako tuđu muku, od nas koji smo preživjeli svakakve torture četničkog agresora na RBIH,bude osjećao kao svoju ,biće nam bolje ,tada ćemo i muke nane Fate znati da otklonimo zajednički,te da joj staračke dane učinimo lakšim ,pitam se zašto ovoliko ne mislimo jedni o drugima,zašto ne brinemo i dokle ćemo se tako ponašati?????

Gost

#12 Re:

2016-02-20 00:42

#1: -  

 


Gost

#13

2016-02-20 03:10

Zbog zene koja je odbila milione radi pravde i mira.

Gost

#14

2016-02-20 10:17

Nemam rijeci.

Gost

#15

2016-02-20 12:38

Nana se odlikuje svim onim najsvjetlijim ljudskim vrlinama.Ljudi koji su zakonski trebali zavrsiti izmjestanje, toliko su ispretpleteni talovima da to nece uraditi.To znaci da Fatu ne smijemo ostaviti mi obicni ljudi.

Gost

#16

2016-02-21 18:56

Nani Fati treba Orden za hrabrost dati, Zlatnog Ljiljana pogotovo!
A o Nobelovoj nagradi i da ne govorim!

Gost

#17 Re:

2016-02-27 16:06

#1: -  glasam za nanu Fatu