STOP bacanju smeca u Impregnaciji

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije STOP bacanju smeca u Impregnaciji.


Gost

#1

2016-02-29 22:05

Potpisala sam iz tog razloga sto nemogu vise tu neodgovornost čelnika iz općine da tolerisem i ja imam kuću ni 100 metara od Imregnacije.Ja za sada neživIm u svojoj kuci ali žive moji susjedi u svojim kućama i kako one odgovorne nije sramota da dozvoljavaju odlaganje smeća gdje nikada nije bilo smetlište.Samo naprijed i nemojte odustati od peticije,Nadam se da ce vas svi podržati u tome.Srdacan pozdrav.

Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2016-02-29 23:14


Andrea Martinovic
Autor ove peticije

#3 Re:

2016-02-29 23:23

Nadam se i ja da cu dobiti podrsku od sugrađana,a ne planiram odustati.  Ako planiramo i dalje da zivimo ovdje treba da se borimo da se rijesi problem smeca u Impregnaciji... Vama hvala na podrsci... lijep pozdrav

 


Gost

#4

2016-03-01 06:20

Porazno je da se kao rjesenje vidi deponiranje na lokaciji pored rijeke, u gradskoj zoni, bez prikladne terenske pripreme ili zastite prostora, kako saniratne tako i mehanicke.

Gost

#5

2016-03-01 07:11

Stoop Bacanju smeća! ! !

Gost

#6

2016-03-06 08:40

Protiv bacanja otpada Inpregnaci

Gost

#7

2016-03-11 11:08

Unistava okolis i to treba zaustaviti

Gost

#8

2016-03-11 11:12

stvorili su prostor za bacanje smeća...za šta je drugo? Kad  već ne prave zgrade tu i parkove i kad su dopustili pustošenje iste, automatski su napravili deponiju.

Ovo je samo jedan u nizu propusta u apsurdnoj nam zemlji i još gorem gradu Vitezu koji ne liči ni na šta


Gost

#9 Re: Re:

2016-03-11 11:14

#3: Andrea Martinovic - Re:  

 Treba riješiti problem impregnacije a ne smeća u istoj


Anonymous

#10

2016-03-11 12:02

Impregnacija nije odlagaliste za smece,,,iako je napustena,,ipak sad je od strane Vitkoma bar uradena bolja strana da voze svima smece kako to nekad nije bilo regulisano ,,e sad znaci nema nikakve potrebe da se nosi smece dolje kad vam se dode i odvuce smece,,,cemu zagadivati grad ,,mislite na buducnost vas i vase djece,,,pa zar nije dosta sto smo nekoliko godina se mucili sa smecem,,sa rusevinama i ostalim,,,pa dajte da sad imamo cisci zrak,,,mislite na buducnost nase djece ,,pa i nas samih,,neznam zasto bar nije kupio neko Inpregnaciju pa se nebi desavalo ovo sto se sad desava,,il bar pod zakup,,,budimo savjesni,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,veliki vam pozz ,,svima

Gost

#11

2016-03-11 12:05

Imam kucu na Rijeci , radim u Svicarskoj nisam direktno suocen sa posljedicama tog odvratnog odpada ! Osobno sam dozivio palenje guma i ostalog otrovnoga otpada zvao sam i policiju i vatrogasno da oprostite ne jebu te ni 0,1 % ako treba milijun puta cu je potpisati dog god ovi gadovi to ne dovedu kako treba i hvala na pokretanj ove veoma vazne peticije za zdravlje i buducnost nase mladih !! Zdenko Miskovic

Gost

#12 Re: Re:

2016-03-11 12:11

#3: Andrea Martinovic - Re:  

 Stovana Andrea , ako je potrebno tuzit cemo tu bagru ! Moj prijdlog je da otvorite Konto/Ziro racun u banci pa da skupimo i nesto novca pa da ako treba platimo i odvjetnika pred Europskim sudom ! Hvala vam na ovoj super peticiji nadam se da cemo uspjeti ! Ljep pozdrav iz Svicarske 


Gost

#13

2016-03-11 12:16

Smeće se mora organizovano odlagati na prikladno mjesto. Uništavanje Impregnacije je sramota ŽSB/SBK, zar to treba sada biti i odlagalište otpada - smetljište. Predaleko a neodgovorno se sa ovim slučajem otišlo, a na tako dobroj poslovnoj lokaciji.