Osloboditi Fahrudina Radončića

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Osloboditi Fahrudina Radončića.


Gost

#1

2016-03-05 11:13

Zalosno je .Bosna ne voli sandzaklija a najviše su joj valjali..............
Topalko
Autor ove peticije

#2 Re:

2016-03-05 11:22

#1: -  

 Voli Bosna, ali ne vole neki Bosanci :) 


Gost

#3

2016-03-05 11:43

Cvrsto sam ubijeđena da se radi o političkoj montaži. Uređena država za kakvu se bori Radončić ne odgovara kriminalno familijarnim klanovima koji za ovu državu nisu dali ništa, a od nje dvadeset godina uzimaju sve, pozicije za koje nisu sposobni, visoke plaće, zaposlili su svu svoju rodbinu. Sve su to uzeli od naše djece, boraca, šehida.

Gost

#4

2016-03-05 11:43

Problem korumpcije, problem mafije i problem totalno izopačenog sistema anglosaksonsko tužilaštva i sudstva primijenjen na grubi bosanski - seljački način. Ovo nije više za osudu već da se provede široka akcija protiv korumpiranih koji su samo ušljivi instrument u rukama ciničkih i profašistički orjentisanih pojedinaca. Na djelu su čak i implementacija velikosrpske politike kojoj ne odgovara homogenizacija Bošnjaka od BiH - Sandžak - Albanija - Kosovo - Turska . Sitni bosanski političari i seoske jajare djikani to i ne vide tipa Sarajlić i čamparice i slični jer su time direktne sluge KOS i velikosrpkoj politici koja imala debele ogranke u F BiH
Topalko
Autor ove peticije

#5 Re:

2016-03-05 11:45

#3: -  

 Eh, to to! 


Gost

#6

2016-03-05 13:01

Jer vjerujem u SBB

Gost

#7

2016-03-05 17:15

Zato sto iskreno vjerujem da ovaj čovjek nije zaslužio ovu vrstu tretmana i pritisak a.

Gost

#8

2016-03-05 18:20

Zato sto Sam sokirana I ne sretna sta RADE jadnom covjek; jedinoj svijetloj tacno u nasoj buducnosti. Znam da je tesko boriti se protiv nepravde I mafije, Ali se nadam DA je Radoncica dovoljno jak I pametan; DA ovo sve izdrzi.

Gost

#9

2016-03-07 08:12

Sam scenarij privođenja lidera na najbolji način opisiuje o kakvom postupku je riječ.

Gost

#10

2016-03-08 13:14

Jedini politicar od kojeg i narod ima korist , samo zamislite koliko ljudi izdrzava svoju porodicu a radi njegovoj firmi!!! Dok svi drugi samo kradu od naroda a narod glup pa i dalje za te iste glasa pa poslije prve proteste kako nema posla para i sl