Protiv zabrane dolaženja na okupljalište "Beton" nakon 21 sat


Gost

/ #14

2013-06-26 07:38

Beton je zlo, a Bistro je finoca jedna, svaki roditelj moze samo pozeljeti da mu dijete tamo izlazi! Ili da izazimo svi kolektivno u Bondeno? Mozda bi to bilo bolje. E pa vidite, spoštovana gospodo u foteljama koji sjedeći i ne radeći ništa primate velike novce, da ste sjeli pa pokušali taj problem RIJEŠITI (kako se, ne biste vjerovali inače u civiliziranim zemljama 21. stoljeća radi) do ovakvih situacija nikad ne bi ni došlo. Ali, pošto je lakše sjediti i primati platu nego biti primoran uključiti mozak pa rizikovati momentalni otkaz zbog nedostatka istog, najbolje čega ste se vi sjetili je uvesti policijski sat.... Ja ne znam kako to uopće kometirati. Meni lično je mozak stao s tim saznanjem, a vjerujem i svima, iole pismenim građanima ovog jadnog grada.
Mladi su se borili dugi niz godina za svoj vlastiti prostor, (ponavljam mladi, ne ljudi koji bi se o omladini trebali brinuti i koji su za to placeni), i ni dan danas nisu se izborili za to. Ali zato sin lokalnog tajkuna i kabadahije taj isti prostor moze dobiti bez ikakvih problema za otvor jos jedne prekrasne diskoteke gdje mladi ljudi mogu izlaziti i zabavljati se uz nadasve kognitivno stimulativnu muziku turbo folka, uzivati u blagodatima alkola i opijata. Raj na zemlji.
Ova zememlja je raj na zemlji za sve "alkaponce". Bujrujm svi, jer ovdje mozete raditi sta vam je volja.
A ja ne mogu prosetati betonom poslije 9 i u kasnim ljetnim satima sjesti kraj svjezine Une jer je nasa sposobna vlast dosla do genijalnog rjesenja za sve probleme - policijski sat!

Jadna mladosti Bihaćka.