Za Mostar bez fašizma


Gost

/ #58

2013-11-03 08:14

U ime svih naroda bivse jugoslavije suprostavljam se protiv svake vrste fasizma koja ugrozava slobodu i pravdu medju ljudima. politika i crkva imaju svoj sistem a mi ljudi moramo ostati ljudi i jednog dana se rijesiti tih manipulatora sto nam mute pamet.

imam hrvatski pasos i nista mi ne znaci, to mi je umetnuto za vrijeme rata jer sam kao djete katolicki odgojen. nije vazno, izasao sam iz te sekte, sve su mi se crkve zgadile jer iskoristavaju bozju rijec u svoje svrhe... manipuliraju narod i uvode mrznju. stime se osjecam kao gradjanin bosne i hercegovine sa hrvatskim pasosom. da mi je stari bio gluv i slijep mozda bi mi dali pasos za bolesnike... pogotovo gradjani iz bosne i hercegovine su najebali u prokletom ratu... a sve crkve su to podrzavale. nijedna nije stala i rekla... halo narode, pa sta vas je spopalo, mani te se rata i tih fasistickih gluposti. stime zelim reci, da sam srbin, hrvat ili musliman, ko je mene pitao sta ja zelim da budem? disem, jedem, spavam, radim, volim, gradim, uzivam, pjevam, pazim, odrzavam, postujem, respektiram, druzim se.... to je to sto nas pravi ljudski. sve ostalo je za kurac.