Peticija za smjenu vlade USK zajedno sa Hamdijom Lipovačom


Gost

/ #64

2014-02-09 14:04

Dosao je kraj i ovom..samo se cudim kako se to ranije nije desilo. Sve je bilo dobro dok narod nije izisao na ulice, a i taj dan smo docekali. Sta da kazem nego boriti se za pravdu,osobito za buducnost mladih.Zalosno je samo jedno a to je da u nasoj drzavi nema policije-kao jedne glavne drzavne institucije,te tuzilastvo i sudstvo-sve te institucije su korumpirane,zato smo i dovedeni u ovakvo stanje.Ljudi nisu izisli da pale,da ruse,ali ljudima je doslo do grla,jer covjek kao jedinka nema sta da izgubi,jer izgubio je vec sve samim tim sto posla nema i maltene nema sta da jede..I sve je bilo samo gore. Isti ti koji su na vlasti nisu ni svjesni sta se desava-a to je da je dosao njihov kraj. Ne mogu da vjerujem da isti taj Hamdija.L nema savjesti,pa i to tuzilastvo sta je dopustilo,shvatam da ima imunitet,ali ljudi sprijecite to,jer ovo je otislo predaleko.Pa zar se nisu mogle osposobiti drzavne firme da narod radi,a ne-on pravi korzo,stens i sebi hotel jos,narod je ljudi trpio,sutao i gledao.Ako treba da gori sve,neka gori ljudi,jer mi nista nismo izgubili,upropastili su nam sve zivo,podrzavam sve,jer u istom Sarajevu da nije gorilo nebi ni doslo do ostavke-zalosno-al je istinito,jer gospoda na vlasti obraza,a ni ljudskosti nema,a Bog je za njih pojam samo. Ja vas sve pozdravljam dragi moji Biscani, ali iz drugih krajeva grada.