Rijesite problem pasa lutalica


Gost

/ #13

2014-09-19 07:15

Bar 3o puta su me napali na biciklu a zadnja tri puta napad je bio dok sam vozio bebu u njenoj stolici na Dobrinji kod kafica square..trauma je to za djevojcicu od nepune 2 godine...Evo vise ne vozim bicikl zbog toga a godinama sam isao ljeti na posao njime i tako ustedio emisiju co2..3 mjeseca svake godine..Sad samo vozim auto ..Pretuzno je sta su uradili od grada. isti oni koji ih eutanaziraju u britaniji za 7 dana..I u Svedskoj i svim eu drzavama..A u Sarajevu Jedan turista prosjecno 5 puta ugazi u govno od aerodroma do ferhadije a posebno u ferhadiji.najsigurniji grad na svijetu po napadima ljudi ali najnesigurniji po napadima pasa..Upratite turistu koji zeli obic planine kako se ponasa kad vidi copor od 20 pasa na Bascarsiji a kamoli na planini.da ne pricam o motoristima i biciklistima..Svi oni svakodnevno bivaju napadnuti.Nisam mrzac zivotinja ali volim i ljude. Moj sin je vegetarijanac i obozava zivotinje ali se plasi kad ga napadnu, drugi sin pridje lisici koliko se ne boji ali nije mu svejedno kad nas napadnu a kcerka je vec uplasena napadima...Mi nismo djecu odgajali da se boje pasa vec su ih psi tako naucili...Ne svi ali mnogi....Ne moze ovako..