JP Grijanje Zenica - DOSTA - nezakoniti paušali, isključivanje i (ne) usluga

BOSS

/ #21 Banda lopovska, na celu sa SDA familijom

2015-05-08 05:55

Prije 3-4 godine, EP BiH je uradila studiju izvodljivosti da se iz TE Kakanj dovede grijanje. Ne, to ne odgovara nasem debil9 u Husi S. koji je prosle godine trebao otvorilti Toplanu sa KTG konzorcijem i to na plin, zamislite..Rusija zavrce cijeloj Evropi taj energent, Merkelovka kleci pred Putinom da joj odvrne ventile...Al sta ista vise reci. SDA, za koju glasa NAROD, dobro se usidrila na svim rukovodecim polozajima, te Javnim preduzecima, od Grijanja, od VIK-a, i svih drugih...Ne zamislivo je kako se ljudi pljackaju...Srecom, odjavio sam grijanje prije 6 god....Kada su me utuzili za nekih 400km duga, odem do njih i dogovorim van sudsko poravnanje...Kad sam to sve isplatio i platio, dodje nova tuzba za tzv. pausal, nekih (60km)...Dodjem na sud, nasuprot Pravnica (naka balavica) i sudinca...Veli sudinca, odlukom OV Zenica, svi iskljuceni sa mreze duzni su placati pausal...Rekoh, OK...Samo Vama dvjema za informaciju, ja zivim u privatnoj kuci, i mene su radnici grijanja iskljucili 1m od kuce u kanalu koji je pod zemljom, dok recimo za korisnike koji su stambenim objektima (zgradama) iskljuce na radijatoraima (tj..skinu ventile i plombiraju cijevi), sto znaci sve vertikalne cijeve koje idu ka spratu nize i vise, one griju ! ! Na to ce vrla pravnica, gospodine, i Vas vertikalne cijevi griju, a ja je nako gledam, pa kontam koji li si ti sceri fakultet zavrsila....Rekoh im, mene griju i vertikalne i horizontalne cijevi a i radijatori kada ja nalozim svoje etazno grijanje i kotao, a ne vasa Mitallska para, koja dolazi samo do moje kuce.....i skontase SAPACE da ja nisam u stanu i zasutise....i na kraju rekoh vrlim damama, platicu ja taj pausal, i trajno da ste me odjavili, sto mi niste uopce priopcili kada sam se dosao iskljuciti, i samo 1 znajte, kompletan vod koji ideparu i  preko moje parcele (zemlje) koji su moji roditelji finairali i platili, a ne VI, slobodno dodjite i izmjestite jer ne zelim da se nalazi u mojoj imovini, preko koje VI distribuirate paru i naplacujete od drugih ...ili da se dogovorimo da mi placate rentu....a njih 2  bez teksta...a na to ce Sudinica (koja je inace u nekim ranim 70-im), Gospodine, Odlukom OV-a Zenica.....bla, bla, broj,.....morate platiti pausal da bih na kraju ja rekao NABIJEM JA VAS I Opcnsko Vijece na celu a i celo ga HUSU KRMKA SMAJLOVICA...