Podrška Komandantu Srebrenice Naseru Oriću


Gost

/ #146

2015-06-20 19:48

Jer sam čovijek,svijestan namjere srbije a i njenih sponzora u dosadašnjim zločinima nad državom Bosnom i njenim bošnjačkim narodom. Svijestan sve nepravde kou nam svkodnevno rade i povećavaju pritisak terora nad nama.Oni neće sami od sebe prestati već naprotiv svakim danom će biti ,brutalniji.Za mir sam,ali ne po svaku cijenu.Granice strpljenja i tolerancije istih svakim danom su manje.Jedini način i garant da se odupremo i natjeramo ih da nas ostave na miru je otpor (borba) pa i fitička,drugo oni ne uvažavaju nego samo silu...I ovo hapšenje našeg heroja NASERA ORIĆA je demonstracija njihove sile i ako im se ne suprostavimo i pomognemo da se oslobodi nedužni NASER ORIĆ SUTRA JE SVAKI OD NAS BOŠNJAKA SLIJEDEĆI NASER. MI BOŠNJACI NEMAMO PRAVO NA OPUŠTANJE I PODJELE MEĐUSOBNE NI PO KOM PITANJU VEZANIM ZA BIOLOŠKI OPSTANAK NAS.Zato ustanimo udružimo se ,pokažimo svoju snagu i jedinstvo i u ovom slučaju oko našeg NASERA ORIĆA..JER PITANJE JE DANA KADA ĆEŠ I SAM DOŽIVJETI SUDBINU NASERA ORIĆA.....ZA MIR SAM...ALI NE PO SVAKU CIJENU....CIJENA MIRA SVAKIM DANOM POSTAJE SKUPLJA...