Podrska Irini Lovric

Irina 2

/ #47

2015-12-19 20:14

Zato jer se godinama borim na potpuno isti nacin sa istim ili jos gorim stanjem...trenutno sam suspendovana na jedan jako prljav nacin...mobing je moja svakodnevnica vec 5 godina svaki dan, napadana sam verbalno i fizicki na radnom mjestu od strane vjerskih lica, podmetnut nam je pozar u toku spavanja, moje zdravlje je naruseno...moja porodica trpi zajedno sa mnom...mozda sam trebala ranije dici ruke od svega jer u ovakvom pasivnom drustvu tesko je biti "hrabar" ali...moj osjecaj za pravdu nije mi dao da se povucem...ceka me jos mnogo borbe i sve je to tesko psihicki izdrzati, ali Irina mi daje snagu da idem do kraja...da li ce Pravda biti ispunjena nisam sigurna jer ljudi ne zele ili se boje stati uz one koji se ubruse suprotstaviti se...zalosna je cinjenica da se meni sve ovo desava u vjerskoj zajednici od strane onih koji propovijedaju vjeru, kako treba biti "covjek", kako se zena treba postovati...kakve li ironije!!! Najteza je spoznaja da shvatis u kakvom svijetu zla i lazi ustvari zivimo, dozvoljavajuci da nas manipulisu hodze, popovi, politicari...itd...i da ovakve poput Irine zapravo vecina naroda dozivljava kao "negativce". Irina, uz tebe sam! Zajedno do pobjede ako Bog da!