Zabranimo Vojislavu Šešelju ulazak na teritoriju BiH


Gost

/ #28

2016-04-02 04:30

potpisala sam ovo jer nevidim razlog zasto su cetnici ovo uradili ovolika djela da nijedan nije kaznjen nerazumijem kakve su to sudije bile da cetnicima budu na istoj strani nemogu da dogem sebi dasu ovolike mnoge drzave protiv muslimana ili islama samo hajde da ih unistimo taj i svi drugi cetnici i VUCIC je zamjeni slobodana milosevica sad se on uzvisio prijeti bosancima sram ih bilo sve i jednu zemlju sta uradise od nas nase famelije nasih najdrazih nikad vise ono stoje me moj otac ucio dasmo svi isti nismo i necu biti nikada vise nijedan cetnik nije odsluzio kaznu za bilo sta ako taj sud i sve zlocinci koji su im pomagali nek im bog plati na svaki nacin ono sto zasluzuje svi ali moje srce nema ni jednu jedinu rijec da kaze ljupu o srbima i ostalim cetnicima sirom svjeta netrbamo mi njima braniti za njih nije bilo zakona zasto bih zakon bio za islam ili muslimane nazalost ima njih mnogo ali se krije mnoge zemnje su ucestovale i BOSNI I HERCEGOVINI AVGANISTANU ,PAKISTANU SIRIJI ITD SVE U SVEMU GDJEGOD SU MUSLIMANI TO JE RAT MOGU DA RADE KAKO HOCE JER SUDJELUJU SA VELIKIM ZLOCINCIMA ZASTO JER ZNAJU DOBRO DA LAZU DA AKO PRICAS STRANI JEZIK OKRECU GA NA SVE BOZIJE STRANE JER ZNAJU KAKO DA ZAOBIGU ISTINU JER SU ZLOBNI LJUDI NAZALOST TAKO JE KAKOJE STO MOJA DJECA NEMAJU OCA KOGA JE BRIGA A STO CETNIK SJEDI I HODA ULICOM SLOBODNO ZASTO DA SE ZALIMO KAD SU SVI KRSTASI ISTI PRAVOSLAVNE ISPOVJESTI NA KRAJU TREBA I DODIKA ZAUSTAVITI SELJACINU KAKO SE PONASA I GOVORI O BALIJAMA MAJKU MU CETNICKU