PODRŠKA MINISTRU


Gost

/ #65

2012-02-13 15:51

žalosno je ali je to nasa stvarnost da ovoj zemlji kakvu oni hoce netrebaju pametni posteni i odgovorni vec ljudi koji ce da slusaju svoje sefove po svaku cjenu.A ti sefovi i zastitnici necijih interesa u ime vjera su ustvari ponajvise osim vjernici to sam osjetio i na svojoj kozi pa sad kad neko kaze da je vjernik jezim se stali je uradio kome, a trebali bi da znaju da je veci grijeh kad ucime prema insanu nego prema Alahhu jer svemoguci je milostiv,a kako ce od imasna zatraziti oprost kad im toliko boli i patnje nanose ito u ime vlasti i para odnosno moci nikako u ime vjera ma koja bila.Zasto se gospoda ne bori da osposobi svakog stanovnika opismeni u ovom vremenu i eto im blagodati i na ovom i na onom svijetu ako ste vjernici.A dragom gospodinu Suljagicu zelim svako dobro ovog svijeta zdravlje i srecu njemu i porodici i svima nama koji postujemo druge sa svoje njegujemo jer Bosanci su dosta puta bili izdani od svojih tzv.voda bez srama i na muki sabi grade imidze jadnili su ti ljudi.Ja sam prvo Bosanac pa tek onda bosnjak ali se stidim iplasim postupaka bosnjaka i neke stvari im mekad necu halaliti sta su uradili od nasih zivota i zakleo sam djecu ako ikad budu glasali za ovakvu SDA da nece imati gdje zamnom na onaj svijet.Neka im je Alahh na pomoci kao i nama sto ih moramo trpjti ovo je gore nego rat.Svu srecu svakom dobro namjernom covjeku ma koje vjere i ispovjesti bio samo nek je covjek.