Želimo azil u Velikoj Kladuši

Quoted post

ja

#14

2014-03-23 19:08

Zasto svi glume da im je toliko stalo do pasa, a nemate psa kod kuce. Gospodin vise mene je dobro rekao, kad bi svi "obozavatelji" pasa uzeli sebi po jednog azil nam nebi trebao. Dal imate svoje dijete koje mora svako jutro kad krene u skolu ili svako vece kad se vraca da prodje pored copora pasa, u ljetnom periodu to nije problem, ali u zimskom kad su psi gladni to je jedan veliki problem koji treba rijesiti, a jedini nacin je ubiti te zivotinje. Treba se pobrinuti da se zaposli par osoba a ne azil u koji se svaki mjesec treba davatii hiljade km za hranu tim zivotinjama.

Replies

:)

#15 Re:

2014-03-27 14:26:17

#14: ja -

Zivot je zivot, ne treba praviti razliku. Koliko ljudi ubija druge ljude i napada, pa oni nisu svi poslani na smrtnu kaznu. Ima gorih prijetnji za ljude od gladnih pasa, osvrnite se oko sebe. Psa odaje rep kad želi da napadne. A kako raspoznati lošeg čovjeka od dobrog?


Gost

#18 Re: Gladni psi

2014-04-03 22:24:46

#14: ja -

Poštovani,bilo bi lijepo da nam objasnite kakav to problem nastaje kad su psi gladni u zimskom periodu?Pokusaju vam pojesti dijete? :O  Mislim stvarno,cinjenica je da su oni  kod nas gladni i ljeti i zimi,i nikad vas ti psi nece bez razloga napasti..Jadna nam drzava s ljudima poput Vas,poštovani gospodine.Vas komentar pokazuje da vi niste dostojni da o psima ikako polemišete ovdje ili bilo gdje!Problem koji treba rijesiti ste vi i ljudi poput vas..sebicnjaci koji bi prije onaj komad kruha bacili,nego nahranili s njima jedno zivo bice jer imate neke svoje glupe stavove i uvjerenja..vidite,bas upravo takve ljude psi i napadaju,onog koji ga nahrani pas nikad nece krivo ni pogledati..Eeeh,danas se treba bojati ljudi,ne pasa..Zalosno!