Psi lutalice stop

Quoted post


Gost

#30 Re:

2014-09-11 16:13

#29: omer -  

 Pogresno se bojis :) toliko si pametan da ni na komentar ne znas da odgovoris... A da resavas/ te i te probleme koje sam navela ne bi imali vremena za pse.. 

Kolko ste svi glupi boze gospode.. vasoj deci veca opasnost preti od ljudi!!!!! Koji ce da ih siluju ili kidnapuju ili ubiju!!! Koji ce da im prodaju drogu ili ih uvuku u prostituciju!!!!! SRAM DA VAS BUDE SVE STO STE TAKO OGRANICENI I GLUPI!!!!! KOLIKO LJUDI POGINE OD PSA??? A KOLIKO OD COVEKA!!!!! KOJI STE VI UZALUDNI DEGENI UMESTO DA RESITE SILOVATELJE, DILERE, MAKROE I UBICE VI STE SE OKOMILI NA JADNE PSE!!!!! AKO SE BILO KOM PSU ZBOG VAS DEBILA DESI NESTO DA BOG DA VAM SE DECA NAVUKLA NA DROGU DA BUDU KIDNAPOVANA, SILOVANA, PRISILJENA NA PROSTITUCIJU I NA KRAJU UBIJENA A ODMAH POTOM TO ISTO I VAMA DA SE DESI!!!!!!!!!!!!! 

ZBOG TAKVIH IMBECILA GLUPIH KAO STO STE VI PSI I JESU NA ULICI!!!!!!!!!!!

Replies


Gost

#32 Re: Re:

2014-09-11 19:01:47

#30: - Re:  

 saberi se malo, niko ne kaže da ih treba ubijati ;) kako odmah prelaziš na neke VELIKE stvari tipa vrste LJUDI. I šta onda? da ne treba možda istrijebiti čitavu ljudsku rasu samo zbog toga što ti hoćeš da zaštitiš agresivne cuke koji su konkretno u Sarajevu i više nego aktivni, na što ukazuje broj napada na ljude. Volim životinje a pogotovo pse, i ne želim da zbog nekog psa lutalice koji me može napasti sutra imam doživotni strah od tih lijepih stvorenja koja znaju biti i više nego umiljata. Problemi se riješavaju jedan po jedan, ne možeš odmah otići do onog na vrhu, a samim tim mi ne znamo ko su potencijalne ubice, ne piše im na čelu pa da ih se može odmah istrijebiti niti se postaje ubojica od rođenja. Shvatam da su i psi takvi, ali ih se može skloniti sa ulica i učiniti nešto po tom pitanju, za to bar postoji kakva takva mogućnost riješavanja za neke druge stvari -teško.

omer

#42 Re: Re:

2014-09-12 06:33:45

#30: - Re:  

 Pazi, molim te: "...da resavas te i te probleme ne bi imali vremena za pse..."

Znaci vi ste priznali da su psi problem. Takodjer ste pokazali da su vam psi drazi od ljudi -mozda ste rodjaci. Salim se. Pitam se, ...zasto volite smrad. Zasto ga ne primjecujete? Zasto vam ne smetaju fekalije po ulici i parkovima? Zasto ne mozete da shvatite da je miran san (!!!) samo jednog djeteta ili jedan prst (!!!) jednog djeteta vrijedniji od citavog pseceg roda?

omer

#43 Re: Re:

2014-09-12 06:38:43

#30: - Re:  

 Iz ovoga takodjer vidim da vama odgovara situacija sa dilerima, makroima i silovateljima jer mi zbog njih nemamo vremena za obracun sa vasim rodjacima -psima. Salim se.