Hitno procesuiranje osoba koje pozivaju na linč Lejle Čolak

Quoted post


Gost

#82

2016-08-31 22:38

#78: Bošnjak-ateist -  

Bože... pa zar zaista ljudski mozak može biti toliko beskoristan i ogranicen kao u vašem slučaj.....  ovaj momak sto poziva na silovanje ništa bolji a ni gori nije od Lejle. A zašto vama smeta hidzab nikab ili bruka...???. Ja sam muslimanka i  nesmeta mi gospodine čak ni kada bi vi sa vrećom na glavi hodali putem, nesmeta mi to sto psujete, to što kažete da ni u što nevjerujete, što vi 'uživate' u nekom dobru a mi ne znamo ni sta je to, što mislite da smo zatucani neodgovorni primitivni i uplašeni, stvarno mi ništa od toga ne smeta jer mišljenje "takvih" ne može zasmetati.... Samo mi vas je zao, jer doista On uputu daje kome On hoće...  

Replies

Bošnjak-ateist

#83 Re:

2016-09-01 07:28:09

#82: -  

 Ma ko te jebe ba. Ne samo da si od malih nogu odrasla u kultu koji ti je zarobio svaku mogućnost da ga napustiš, nego si izgubila moralni kompas. Kako može biti podjednako poređenje komada odjeće sa komadom plastike i poziv na silovanje? I još na kraju postavljaš sve one koji ne vjeruju u tvoje smeće u neki inferiorni položaj, kao ateisti su ovaki onakvi. Ne, ti si ta koja ne smije ni razmisliti jer su ti utuvili u glavu da ćeš vječno patiti ako ne budeš poslušna i alahu i Abdulahu. Do kada mislite biti tvrdoglavi retardi koji uništavaju svaku šansu za bilo kakvim progresom svijesti?


Gost

#91 Re:

2016-09-02 09:57:19

#82: -  

"bruka"

Frojdovska omaška kojoj nema ravne