UKIDANJE KANTONA U FBiH

UKIDANJE KANTONA U FBiH / Novosti / Potrebno više potpisa oko 100 000 / Komentari


Gost

#1

2014-06-15 12:34

Bila bi pozitivna promjena, novac koji bi se uštedio, mogao bi se iskoristiti za nova zapošljavanja i otvaranje novih radnih mjesta.

Gost

#2

2014-06-15 12:38

potpisujem

Gost

#3

2014-06-15 12:55

Riad Hasović

Gost

#4

2014-06-15 12:56

Mevludin Striković
bucke1

#5 Ukdanje kantona

2014-06-15 13:17

Podrzajem ukidanje kantona 100%.Ako smo mi zemlja da nam "FUDBALSKA REPEZENTACIJA"(moram velim slovima,zato sto su nas ponos)daje adrenalin da nam srce ubrzano kuca i da nas oni ujedine da sa ponosom izgovaramo ime nase Zemlje Bosne i Hercegovine. Prirodne katasrofe su pokazale da smo narod koji ima srce i ponos.Pomazemo jedni drugima a nepitamo ko si sta si,a nasi politicar to koriste da se jos vise obogate.Zato moramo al pod hitno moramo rijesiti vlasti.Evropska unija i svijet nas pomazu a oni kradu ,to nas vodi na samo dno a mi nismo narod za "dna",mi smo zasluzili puno puno bolje ......... Mujo Ćorić


Gost

#6

2014-06-15 13:20

U BiH nemaju svi kompijuter da bi ovo mogli potpisati a vjerujem da je vecina naroda za ove promjene. Mislim da bi trebalo neko rijesenje da se nadje i za taj narod da bi bilo i njima ovo dostupno!? Mozda pismenim putem ili u prodavnicama da imaju ove peticiji?! Moja porodica je ovo vec odavno potpisala. Iskreno, ne zivim u BiH ali moja dusa i srce je tamo. Zelim svim nasim narodima u BiH sve najbolje i uvjek sam tu za pomoc.
mijo

#7

2014-06-15 19:35

potpisujem,samo neznam ovu p'eticiju sam već jednom potpisao,dali je to ta ista ili je neki novi kreatot ali nema veze potpisujem ponovo

Gost

#8

2014-06-15 23:05

Potpisujem! Sve za nase bolje sutra, a ovo je jedna od odlicnih idea!

Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2014-06-27 11:36



Gost

#10

2014-10-22 08:12

Sve je to poznato,perspektiva nula.Gradjanin ce uvjek ostat obespravljen dok na vladi budu lica koja predstavljaju kanton,kraj i grad,a treba da se bredstavljaju i dice sa BiH.

Gost

#11

2014-10-22 19:34

Huso bolan prvo treba ukinuti nacionalne stranke,pa onda kantone.Drugciji raspored od ta dva nepostoji...znaci nacionaliste ukinuti i nece biti tesko ukinuti kantone.Pozdrav Husaga.

Gost

#12

2014-11-05 05:54

U potpunosti se slazem sa ovim izlaganjem. Jedna drzava, jedna vlada, jedan predsjednik, opstime i mjesne zajednice, to nam treba. Bez kantona i entiteta. Jedinstvena Bosna i Hercegovina, kao sto je vjekovima bila. Logicno da ovakve ideje i zahtjevi ne mogu doci od politicara. To bi znacilo za njih da "sijeku granu na kojoj sjede" ili da "izmicu stolice na kojima sjede". To svakako mora doci ili iz naroda, kao sto su ovakve peticije, ili od "visih sila". Naravno da je bolje da sopstveni narod uredi svoju drzavu po svojoj mjeri. Zato u potpunosti podrzavam ovu peticiju. Treba samo istrajati do kraja.