Podrška Komandantu Srebrenice Naseru Oriću

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Podrška Komandantu Srebrenice Naseru Oriću.


Gost

#101

2015-06-20 18:07

Podrska heroju odbrane Srebrenice....nadam se da ce peticija bar trunku pomoci da Naser bude slobodan.

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2015-06-20 18:07



Gost

#103

2015-06-20 18:10

Ako ima osnove za sudjenje, nadlezan je BiH sud.

Gost

#104

2015-06-20 18:10

Pripadnik AR BiH sam od prvog dana i u uvjek cu biti uz one koji su branii nasu nam dragu domovinu...

Gost

#105

2015-06-20 18:11

Tekovine odbrambeno-oslobodilačkog rata 1992.- 1995., ljudi i događaji koji su obilježili taj period, sveto su slovo svijetlih stranica povijesti savremene bosanske države, garant opstanka Bosne i Hercegovine i svih njenih naroda. Stoga je hapšenje i maltretiranje Nasera Orića, heroja Srebrenice i Načelnika općine Srebrenica Ćamila Durakovića grubi provokacijski čin koji ne može i neće ostati ignorisan.

Gost

#106

2015-06-20 18:11

Gledajući na sve događaje,u kojim se našao naser orić...dosta vremena poslije zločina napravljenih od strane jna i srpskih zlotvora(februar/mart/april-1992g)...i okolnost do zuba naoružanog srpskog naroda, a istovremeno potpuno nenaoružan muslimanski narod...orić ni u kojem primjeru nemože biti zločinac jer je sa dosta skromnim naoružanjem branio svoj potpuno nenaoružan narod....Takva i slična djelovanja mogu se samo zvati----VELIKA HRABROST ili BREZPRIJEKORNO HEROJSTVO----i zato,ako je bilo, bilo-kojih neregularnosti tokom ratnih dejstava....oriću treba da sudi samo sud Bosne i Hercegovine....Ukoliko se Srbijanski vrh bude, na ovakav način, miješao u unutrašnje stvari države Bosne....neka dobro zna da će joj se to obiti o glavu.....!

Gost

#107

2015-06-20 18:12

zato sto je g.naser oric nevin i sto srbija svojata bih.naser je branio bosnu i bosnjacki narod sa vise opstina koi je naso utociste u srebrenici i zepi bjezeci od cetnickog noza ....NASER nije napo bajnu bastu uzice kralljevo pa ni komsije u mzvorniku nego se branio u svojoj zemlji na svojoj zemlji od podivljalog cosica i milosevica njihovi hordi zla koisu sijali smrt po bosnjacki narod.licemjerje srpskog fasizma hoce nazor da izjednaci zrtvu i agresora..po naredbi srbske vrhuske srbin koi nije bio lojan njihovom planu oni su ga sami ubijali jer ovome sam svemu ocevidac jer sam u sarajevu 5 punije godina branio sarajevo i njegovo stanonistvo gdje sam dobro sijac smrti na svom tjelu osjetio sa 7 metaka. i sa bi opet stao uredove odbrane svoje zemlj i svog naroda. naseru zelim sto brze oslobadanje a svim onim koi su u ovom hapsenju ucestovali,neka se dobro zamisle sta sve moze proizaci iz svega ovoga ....boRci I SABORCI NASERA ORICA SU NA NOGAMA I GROBOVI SE NASH SABORACA TRESU JER SU I ONI MRTVI KOI SIGNALE DAJU DA SU UZ NASERA.

Gost

#108

2015-06-20 18:16

Komandant Orić nije napadao Srbiju on ja Branio Bosnu od Agresora dali je trebao da čeka da mu se smiluju kao ostalima nedužnim civilima što su uradili Srbi
wuhu

#109

2015-06-20 18:18

svi smo mi Naser!


Gost

#110

2015-06-20 18:18

Prvo bi da vas sve posalamim. Ova peticija je veoma bitna i treba mobilisati sve patriotske snage u BiH i Dijaspori da pomognemo naseg heroja. Vlasti Svicarske se nebi trebale upustati u ovu avanturu: Prvo sto je Naser Oric simbol otpora protiv fasizma. Drugo, Svicarske vlasti hapsenjem naseg heroja postaju saucesnik u genocidu nad Bosnjacima i trece, treba skrenuti paznju Svicarskoj naciji, to vi mladi obavezno morate medijski objasniti, da Svicarske vlasti, hapsenjem naseg heroja, okrecu protiv sebe pola miliona Bosnjaka sirem Dijaspore, kao i dva miliona Bosnjaka u Bosni i Hercegovini i da ocekujemo da sto prije oslobode naseg heroja, uz duzno izvinjenje, cijeloj Bosanskoj Naciji. Inace, sve drugo bi vodilo u kaos izmedju dvije prijateljske nacije. I do sudnjega dana, nebi vise bilo primjera izmedju nas.
Mahsuz selam

Gost

#111

2015-06-20 18:19

Da Allah olakša našem generalu

Gost

#112

2015-06-20 18:22

Potpisivanje peticije neće biti dovoljno.

Ukoliko se Orić ne oslobodi,ili nedaj bože kojim slučajem izruči srbiji...treba masovno izaći na ulice  i protestovati, po cijelom svijetu,a naročito u švicarskoj.....

mrkajlo

#113

2015-06-20 18:23

ja sam demobilisani borac čekam posao  ako svijet neoslobodi nasera orića onda se zna šta ćemo mi uzet


Gost

#114

2015-06-20 18:28

Ja ramiz kuljancic smatram da gospodin naser oric pred haskim tribunalom odgovaro za navidno neka djela stoje pocinijo selam toliko

Gost

#115

2015-06-20 18:31

naseru je vec sudjeno. naser je odradio svoju kaznu. nasere uz tebe smo. srbijo, odjebi vise od bosne i bosnjaka svih vjeroispovjesti!
treba tuziti srbiju, vucica, nikolica i ostalu cetnicku bandu koja glumi zelju za pomirenjem sa bosnjacima!


Gost

#116

2015-06-20 18:31

Da se oslobodi nas heroj Naser Oric i da se dokaze svijetu politicka igra Srbije i njeno bjezanje od odgovornosti u ucestvovanju u agresiji na BiH i njeno puno ucestvovanje u genocidu i prikrivanju istog !

Gost

#117

2015-06-20 18:32

Naser je heroj f.ck off Serbia . You kill over 8000 Bosnian in srebrenica. Never forget Srebrenica


Gost

#118 Re:

2015-06-20 18:35

#111: -  

 Amin


Gost

#119

2015-06-20 18:38

#FreeNaserOric

Gost

#120

2015-06-20 18:42

Naser ORIC JE SIMBOL, SLOBODE, OTPORA, SVAKE ZRTVE...SIMBOL OPSTANKA JEDNOG NARODA!!!
Gusinje + Naser =Bosna/Sandzak, BOSNJAK
Gost

#121

2015-06-20 18:47

Zato sto on  to od ❤zasluzuje
Njemu nije mjesto tamo de je sad

 


Gost

#122

2015-06-20 18:47

Sve najbolje za Komandant
krofi SLO

#123

2015-06-20 18:49

To što Nam rade srpski četnici je van svake pameti.General Orič kao i svi borci Armije BiH,su branili svoju jedinu domovinu ,na njenom tj. bosanskom tlui kako može jedna okupatorska Srbija da zahtjeva izručenje čovjeka bosanskog državljanstva jednoj fašistoidnoj ideologiji koja je počinila Genocid u toj istoj državi.Koliko god osuđuje Srbiju toliko istoje kriva Švicarska jer je ista uhapsila Genwrala Orića ,a potjernice uopće bilo nije ,pa su toliko vremena čekali da je Srbija napisala drugu.To su ljudski šljam i Nacisti.Sad pokažimo koliko smo solidarni,kad smose mogli organizirati za jwdne usrane poplave i po

magati i "svoje i njihove",e pa sad pokažimo svijetu jesmo li za ovaj "svijet"ili za ahiret.Onaj ko ne pomogne po svojoj moći "DABOGDA GA VLASTITA DJECA U SARAJEVSKIM ĆEVAPIMA JELI".JOŠ JEDNOM:

 

APELUJEM SVIM BOŠNJACIMA A POGOTOVO MUSLIMANIMA DA SE MASOVNO ODAZOVU OVOJ SVETOJ PETICIJI,JERPOMOĆI GENERALU KOJI JE BRANIO MUSLIMANLUK, POMOĆI ČOVJEKA KOJI JE ZALOŽIO I SVOJ ŽIVOT DA MUSLIMANI IPSTANU, JE SEVAPNIJE(PREČE)NEGI NA HADŽ OTIĆI.LIJEP POZDRAV IZ SLOVENIJE I ALLAHIMANNET!


Gost

#124

2015-06-20 18:49

Optuzba protiv njega je davno povucena.Oslobodite naseg Komadanta !!

Gost

#125

2015-06-20 18:51

Zato sto Gsp.Orica nesmatram krivim.