Podrška Komandantu Srebrenice Naseru Oriću

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Podrška Komandantu Srebrenice Naseru Oriću.


Gost

#126

2015-06-20 18:53

Za hrabrog borca,za sve one koji su zivot dali i sve one neduzne zrtve Srebrenice \Potocara.. Ovo nije samo za Komadanta,ovo je za sve nas Bosnjake i istinu o kojoj trebamo govoriti i za koju se trebamo boriti!!

Gost

#127

2015-06-20 19:01

Zato što smatram da je ugroženo ljudsko pravo i zato što Naser Oric nije ubijao goloruk narod po srbiji kao što su četnici iz srbije i BiH to radili po njegovoj i mojoj Srebrenici i BiH.

Gost

#128

2015-06-20 19:03

Nas komadant Neser Oric treba biti na slobodi! Be free Naser Oric!

Gost

#129

2015-06-20 19:04

NASER je heroj a ne zločinac

Gost

#130

2015-06-20 19:07

Nakon ucinjene agresije devedesetih od strane Srbije nad RBiH, jos uvijek nisu odustali od primarnog cilja maltretiranja Bosnjaka, posebno onih koji su najzasluzniji za odbranu RBiH. Sada su poceli maltretirati heroja istocne Bosne, komadanta Nasera Orica! Ovo se mora zaustaviti pod hitno! Stovise ponasaju se iznenadjeno da je uopce uhapsen po potjernici koju su izdali, a mi bi trebali vjerovati da su ocekivali da ce po potjernici koju izdaju odvesti na kolace i sok! To dovoljno pokazuje koliko su dvolicni i koliko se njihovi planovi nisu promjenili, stovise idu i korak dalje-zele izjednaciti agresora i zrtvu! Nadam se da ce institucije BiH uciniti sve da bi se zastitio i vratio u BiH nas heroj jer to je najmanje sto mogu uciniti za nekog ko je sa svojih dvadesetpet godina smogao hrabrosti, zelje i volje da brani drzavu i u tome bio jako uspjesan! Srbijo srami se- doci ce dugovi na naplatu! Imate dug racun prema svim svojim komsijama!
Vuk dolaku mijenja,cud nikad! Smijesite nam se,ali vidimo vam sjekiru iza ledja!

Gost

#131

2015-06-20 19:10

Naser Orić zaslužuje našu podršku on je mnogo učinio za našu jednu i jedinu Bosnu i Hercegovinu. Želim iskazati svoju solidarnost ovom velikom čovjeku i patrioti.
Svi smo mi ovih dana Naser Orić !

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2015-06-20 19:18



Gost

#133

2015-06-20 19:20

Heroj nas

Gost

#134

2015-06-20 19:21

Ako mogu da pomognem da nas General i ratni heroj bude Slobodan onda cu to vrlo rado uciniti. Kao Bosnjak i covjek osjecam stid zbog svega ovoga. Zelio bih ali neznam kako da pomognem Naseru.

Gost

#135

2015-06-20 19:29

Naser Oric je heroj Bosnjaka, kratko receno on je nevin,
haski tribunal ga je oslobodio sve odtuzbe koje su mu se terjetile
zato sloboda za Nasera.

Gost

#136

2015-06-20 19:29

zato sto je covjek nevin kako je presudio i haski sud i sto srbija hapsi sve ucesnike odbrane BiH jer nisu dozvolili da se napravi velika srbija pa na ovakav hinjski nacin pokusava da ih kazni

Gost

#137

2015-06-20 19:30

naser nije ratni zlocinac nije vodijo oslobodilacki rat vec odbrambeni utimje fala bogu i uspijo

Gost

#138

2015-06-20 19:34

Naser je legenda i heroj Bosne

Gost

#139

2015-06-20 19:35

Kratko i jasno HEROJ....

Gost

#140

2015-06-20 19:35

Bošnjaci, doći će i po vas ako ovu poruku ne budemo razumjeli.

Gost

#141

2015-06-20 19:37

SLOBODA!!!

Rahman

#142

2015-06-20 19:37

Reci cu samo jedno, a to je da se nije smjelo potpisivati nikakav sporazum na relaciji tizilastava dvije zenlje . Na takav nacin im je omoguceno da sve ucine da izjednace zetvu i zlocinca. Dalje otkud pravo Srbiji da procesuira predmete za zlocine pocinjene na teritoriji deuge nezavisne drzave. A kad je vec tako zasto Srbija ne izruci pravomocno osudjene osobe u BiH na izdrzavanje kazne . Ima ih znacajan broj . Reci ce pa niko ih ne trazi , naravno nase institucije nisu toliko agilne .


Gost

#143

2015-06-20 19:41

Da bi nas Naser Oric bio na slobodi.

Gost

#144

2015-06-20 19:41

razlog mog potpisivanja ove peticije je prvenstveno sto smatram da Naser Oric nije nikakav ratni zlocinac kao sto ga Srbija optuzuje, vec je on za mene heroj koji je je hrabro se suprostavio agresorima koji su imali namjeru da uniste citav bosnjacki narod, ali nazalost njihovu to im nije poslo za rukom, big respect za ovog divnog covjeka, pametnije bi im bilo da vise osude karadzica i mladica koji su poubijali i prevelik broj neduznih ljudi.mladica i karadzica sam namjerno napisala malim slovom iako se imena i prezimena ljudi pisu velikim slovima, postio su oni neljudi zato ide malim slovima. Toliko od mene

Gost

#145

2015-06-20 19:45

hapsiti sve redom i mjenjati ako samo ode u serbiju kojim slucajem jer onda smo nista ako to ....

Gost

#146

2015-06-20 19:48

Jer sam čovijek,svijestan namjere srbije a i njenih sponzora u dosadašnjim zločinima nad državom Bosnom i njenim bošnjačkim narodom. Svijestan sve nepravde kou nam svkodnevno rade i povećavaju pritisak terora nad nama.Oni neće sami od sebe prestati već naprotiv svakim danom će biti ,brutalniji.Za mir sam,ali ne po svaku cijenu.Granice strpljenja i tolerancije istih svakim danom su manje.Jedini način i garant da se odupremo i natjeramo ih da nas ostave na miru je otpor (borba) pa i fitička,drugo oni ne uvažavaju nego samo silu...I ovo hapšenje našeg heroja NASERA ORIĆA je demonstracija njihove sile i ako im se ne suprostavimo i pomognemo da se oslobodi nedužni NASER ORIĆ SUTRA JE SVAKI OD NAS BOŠNJAKA SLIJEDEĆI NASER. MI BOŠNJACI NEMAMO PRAVO NA OPUŠTANJE I PODJELE MEĐUSOBNE NI PO KOM PITANJU VEZANIM ZA BIOLOŠKI OPSTANAK NAS.Zato ustanimo udružimo se ,pokažimo svoju snagu i jedinstvo i u ovom slučaju oko našeg NASERA ORIĆA..JER PITANJE JE DANA KADA ĆEŠ I SAM DOŽIVJETI SUDBINU NASERA ORIĆA.....ZA MIR SAM...ALI NE PO SVAKU CIJENU....CIJENA MIRA SVAKIM DANOM POSTAJE SKUPLJA...
POTOCARI / SREBRENICA

#147 Re:

2015-06-20 19:54

#1: -  

 Srbijo ...

ne igraj se više

nije ovo '92... Znate vi dobro da sa bosnom nema igre, sada je drugo vrijeme...

ako našem komandantu dlaka fali

spremni smo i da znate

NE BOJIMO SE CETNIKA, JEDVA CEKAMO !!!


Gost

#148

2015-06-20 19:54

Zato ako ne budemo pazili na heroje prošlosti, nećemo imati ni budućnosti

Gost

#149

2015-06-20 19:55

podrska branitelju BiH !!!


Gost

#150

2015-06-20 19:58

Da se Allah Smiluje svima nama pa i nasem heroju Naseru Oricu.

U ovom mjesecu se molbe primaju kod Allaha pa cemo ga moliti u svakom trenutku za Sinove Bosne