NE ODLAGALIŠTU ŠLJAKE I PEPELA NA PK "ŠIĆKI BROD"


Gost

#1

2016-03-26 12:44

Dosta je narode, Tuzla je naša i sve što vam je sveto uništavaju,ne dajte da vam više troše život,nije on stanica u kojoj mi čekamo 20 godina,a oni ulaze i izlaze kad hoće,ne dajmo naše blago više, naš život i naše djece je ugrožen, vrijeme je za otpor.
Lokalna samouprava je način, nemojte dozvoliti da vam drugi dvorište uređuje,da vam djeca uče od njih,vrijeme je budućnost,naš voz kreće,uđi i pridruži se VELIKOJ DJECI, mi imamo snage da ih pobijedimo na svaki način,oni su prošlost a mi smo DOŠLI DAVNO.
ZA EVOLUCIJU I REVOLUCIJU NIJE NIKADA KASNO, BOLJE SAD NEGO SUTRA, JER OD DANAS SE ŽIVI.
ALMIR ARNAUT BELI-PREDSJEDNIK VELIKE DJECE.

Gost

#2

2016-03-27 13:47

Onaj ko nije vidio, osjetio i dozivio ljepotu samog jezera Kop suvišno je išta i govorit! Nek dodje i vidi ljepotu skrivenu iza brda, a kao da ste na Prokoškom ili Boračkom skriveno iza gradske vreve. Sa ekološke strane je jasno ko dan da bi ukoliko se pretvori u odlagalište šljake samo doprinjelo ionako već bešćutnom uništavanju ovo malo prirode što nas okruzuje !

Gost

#3

2016-03-27 20:15

Zato,,,,Što četvrti put pokušavamo spasit 3000 000 kubni čiste vode ,zato što je pola litra vode na pumpi skuplje od litra plina ,,


Gost

#4

2016-03-27 20:32

želimo zdravu životnu sredinu za našu djecu.......Mi mještani ovih M.Z. nemamo nikakvu korist od T.E,Tuzla.S područja ovih m.z. zaposlene u T.E možete prebrojati na prste...Nas ubi razvoj.....Sve više je bolesnih ljudi,djece o nama niko ne vodi računa....

Gost

#5

2016-03-28 05:33

dosta je sto unistava termoelektrana sve oko sebe pa hoce i jedino prirodno bogatstvo da nam uzme to jezero je nesto najljepse sto imamo i necemo ga dati bolje bi im bilo da zaposle svu omladinu iz ove dvije mjesne zajednice a ne da nas unistavaju u potpunosti koja je ovo drzava vise mi se smucila od korupcije zagadjivanja i unistavanja svega lijepog sto postoji nedamo kop i .

Gost

#6

2016-03-28 14:55

sljaku treba isporucit sarajevu jer oni uzimaju sav novac od proizvedene struje i prihoduju u budzet kantona sarajevo tome jednom treba stati na kraj.ako tako rade trebaju i pokupit sve dubre koje proizvede te tuzla a naplatit im sva zagadenja zraka i voda
Domorodac

#7 Nemam Interesa ili ?

2016-03-31 15:03

Pratim ovo potpisivanje nije tesko ne zakljuciti  da jako puno ljudi nece ispunit peticiju u to sam siguran, cak i ako vide ovu

on line peticiju.

A zasto ? Odgovor je jasan, imaju licne interese od Termoelektrane po: radnom,stranackom ili po osnovu Ko je jamio jamio.

Kad bih mi bili neka druga drzava a ne drzava Amidzica Stricevica Nacioma onda bih se cijela TE trebala delozirat ili se ljudi koji tamo zive preselit.

Nazalost neki su se delozirali (cijtaj odselili) ne dobrovoljno naravno vec zbog Amidzica Stricevica Nacioma,ali kao sto rece Pusenje Navratimo ponekad i vidimo te Amidzice Stricevice Naciome kako jordame (citaj imaju stalni radni odnos) nad ljudima koji zive u neposrednoj blizini TE

Ali ako od 2000 Amidzica Stricevica Nacioma uspijem probudit savjest jednom bit ce to napredak.

 

 

 

 


Gost

#8

2016-04-11 08:00

To jezero je nastalo izbijanjem podzemnih voda koje ne sadrze nikakve otpadne supstance otrove i slicno,znaci...cista izvorska voda,najvrijednije bogatstvo koje se za nekoliko godina nece moci kupiti novcem a citav svijet ce biti u potrazi za tim biserom.