Mi Podrinjci ograđujemo se od stavova Ibrana Mustafića


Gost

#1

2016-10-31 19:30

Ogradjujem se od svakog stava I.M. za sva vremena...

Gost

#2

2016-10-31 19:35

Potpisala sam zato jer zelim da se ova doticna osoba brise sa popisa bosnjackog i da se usmjeri tamo gdje i pripada!! Zali Boze imena i prezimena koje nosi a nezasluzuje da ga nosi...

Gost

#3

2016-10-31 20:21

Zato sto se ne slazem uopste sa doticnim gospodinom i ne mogu podrzati te njegove vjecite bljuvotine.

Gost

#4

2016-10-31 20:54

Ovu peticiju sam potpisao sto ne mogu da dozvolim da razni Ibrani,Galijasevici,Dodici i ini neprijatelji nase lijepe Bosne i Hercegovine sire lazi o nasoj jedinoj domovini i Bosnjacima koji su mogu to sa sigurnoscu tvrditi najplemenitiji narod u Evropi.
Bosanac i Hecegovac

#5 Peticija za BiH

2016-10-31 21:02

pozivam sve gradjane Bosne i Hercegovine koji vole ovu zemlju i koji zele da vlast u ovoj zemlji bude postenija i pravednija,sa jednakim sansama za sve njene gradjane bez obzira na vjersku pripadnost da potpisu ovu peticiju. Moramo se izboriti sami za svoja prava ljubavlju prema svojoj zemlji i natjerati politicare da budu nas servis,a ne vlast.


Gost

#6

2016-10-31 21:29

Nije valjano siriti mrznju i razdor medju ljudima samo zato sto se doticni finansira od tih govora.

Gost

#7

2016-10-31 22:15

jer je Ibran lazov i placenik

Gost

#8

2016-11-01 02:37

Znog Mustaficeve laziiiiiio
Podrinjac

#9

2016-11-01 02:46

Ogradjujem se za sva vremena od Ibranovih lazi ,jer je prodao i vjeru i drzavu za svoj licni interes,kao i nase mrtve sehide.Sram ga bilo i molim sve dobre ljude da obavezno ovo potpisu i zamole svoje prijatelje da isto to urade.


Gost

#10

2016-11-01 02:50

ibrane idiote, jos samo pertle ti vire iz dodikovog supka.
Kolko si dobio para tako da se izjasnjavas. Sram te bilo onih nisana u potocarima.
Nezavisan :Udarna pesnica

#11

2016-11-01 03:30

Pa sta je reko, napiso? ja nevidim nikakav link da procitam te njegove bljuvotine. Manimo se slepanja, kao on blati bosnjake? 


Gost

#12

2016-11-02 11:41

Mustafic ibran lazni svjedok jer mnogismo prezivili i dozivili situaciju srebrenice i izgubilismo sve svoje naj milije i dosti poznamo situaciju u srebrenici i oko srebrenice.a mogu uvjek reci i izjaviti da nije bilo zlocina od muslimana prema srbima jer sami srbi su otisli iz srebrenice muslimani suse samo branili od napada od srba sramota od mustafica mislili umrjeti a nemoze lagati jer ima nas kojismo zivi iz srebrenice kojismo prezivili rat i genocid od cetnika

Gost

#13

2016-11-02 11:44

Potpisano i odreklasam se nacisto jer mustafic je jedan genocidas bio i osto zajedno sa cetnicima jer onje osto u fabrici akumulatora sa njima jasam ga licno vidla u kolicima je bio jersam izasla najzadnja sa troje djece iz te fabrike i muzasumi ubili isored mene i djece i mnogo sta sam vidla zla od cetnika i nezelim nikad ni srbe ni ibrana jersumi pobili i poklali sve genocidasi