Jeste li za NE vracanje spomenika NOR-a na trg Alije Izetbegovica


Gost

#1 cuj ba

2013-06-13 21:57

treba sagradit na istom mjestu pod zemljom prostoriju gdje ce se smjestiti spomemik i zaposliti dva cuvara i naplacivati razgovor sa titom i gledanje spomenika samo za 99.00 km po satu
Haky

#2 sramota

2013-06-14 09:41

ovakvo nešto nebi smijelo bit predmetom upita dali da ili dali ne spomenik je prije svega ovoga bio tu i treba da bude opet, jer ako mi danas postavljamo pitanje dali treba Titin spomenik na Alijinom trgu sutra će se druga generacija pitat dali to treba da bude Alijin trg ako zaista želimo da to bude i ostane u istoriji Alijin trg onda ćemo zanemarit ovu peticiju i njenu političku pozadinu i vratit Titin i drugi spomenik tamo gdje je bio prije

Gost

#3

2013-06-14 11:54

Neka ti simpatizeri komunizmazatraze i rehabilituju zrtve Krajiskog ustanka prave ljiljane B i H koji je pod vodstvom pozderaca i uz suglasnost tite u krvi ugusen

Gost

#4

2013-06-14 21:50

stose tice prezimena Izetbegovica i Tihica sto dalje iz moje opstine zagadjunam okolinu nije to nikia ras

Gost

#5

2013-06-14 21:53

kakove spomenike nije Alija dao svog sin akao zrtvu dabi njegov spomenik stajo njrgovisu pljackali po turskoj a bakir po sarajevu krijose I pljacko zar nije Nanic zasluzijo spomenik koji bijo izlozen svaki dan smrcu a alijaje suljo jaja u kabinetu

Gost

#6

2013-06-15 05:46

Idolopoklonstvo,kipovi,spomenici,slike nije u skladu sa mojom vijerom Islam.Stari kip liči na muški polni organ,dosta su bivši vladari u prošlosti j......i Muslimanski Bošnjački narod.Da antifašisti u sebi imaju i A od imena,digli bi svoj glas da se ukloni crkva iz dvorišta Fate Orlović,digli bi svoj glas protiv podizanja spomenika četnicima velikosrpskim i velikohrvatskim likovima.U Čapljini most nosi naziv-Franjo Tuđman-antifašisti nisu protiv.Antifašisti su samo protiv živog
Islama