Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA


Gost

/ #210

2013-03-12 10:56

Mene zanima samo jedna stvar i nadam se da mi neko moze dati odgovor na nju: Da li je Izetbegovic Bakir ikada pomislio da ode u Hag da svjedoci za Bosnu i patnje bosnjackog naroda, on kao premijer jedne drzave, kao predsjedning SDA i sin bivseg predsjednika, muz supruge koja se krila (citaj uzivala) po Turskoj... Mozda bi trebao da svjedoci zasto mu je npr. supruga zivjela u Truskoj u toku rata? Junior Izetbegovic bi sigurno imao nesto da kaze ... ali mi njega razumijemo, on za Hag nema vremena jer se treba boriti za vlastisto bogastvo i kako unistiti tu jadnu Bosnu, a nista manja kako svoju nesposobnu suprugu postaviti na mjesto direktora jedne bolnice gdje nisu ni jedno zasluzni ni da prodju pored nje.
Nigdje u svijetu ovakve sramote jednog premijera se ne oprastaju! Nigdje u svijetu supruga jednog premijera se ovako ne blamira! I Bosna bi u Europu?! Sve dok ima Izetbegovice i slicne njiama - nazalost NIKAD!
Gdje je ta sloboda stampe i medija? Sto sad ne izadje na svjetlo dana ko je ta Seka Izetbegovic i ko joj je muz! Treba ih javno prozvati! Sramata! Fuj!