Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA

OGORČENA SARAJKA

/ #460 Re: Re:

2013-03-15 10:09

#457: - Re:

Ljudi, dajte da jednom budemo složni i izađemo na ulice. Jednom u životu da se izborimo za nešto što nam nameću, a to ne želimo. Kako da očekujemo da nam bude bolje ako se sami ne borimo za to?? Uvijek se žalimo nije nam dobro, vlast ovakva-vlast onakva, samo kukamo a ništa ne poduzimamo. Vrijeme je da toj "bandi" stanemo u kraj i da im konačno stavimo do znanja da protiv naroda ne mogu. Dosta su se nakrali, sad je vrijeme da se inarod malo bori za sebe. Dotična, ako je mogu nazvati gospođa, je upropastila ginekologiju sad hoće i Opštu bolnicu. Nemojmo to dopustiti. Ako sprovedu i ovo što su naumili i Sebiju postave za direktora čemu da se nadamo. Sami znate šta se sve dešava na ginekologiji i kako sve upropaštavaju žene i djecu. Imala sam priliku biti i na ginekologiji i u Opštoj, vjerujte da se ne može porediti. Na ginekologiji moraš da pripremiš koverte i dijeliš od čistačise do doktora, inače možeš umrijeti niko ti neće prići. Dvije moje prijateljice su se porađale po 7 sati niko im nije prilazio niti pružao pomoć dok im muževi nisu koverte doktorima i sestrama dali, onda sve može i ide carski rez u roku od 10 min. Stvarno žalosno. Dok je slučaj u Opštoj sasvim drugačiji. Ja sam se porodila u opštoj i svakom bi poželjela onakav porod, i onaku ekipu doktora i sestara. A o higijeni i čistoći da ne pričam. Mislimo na svoju djecu. Gdje sutra oni da se liječe ako Sebija bude direktor. Sami smo svjesni na šta će bolnica ličiti i kako će je upropastiti ako dođe na njeno čelo.

LJUDI MOLIM VAS DA SE KONAČNO BORIMO ZA SEBE I MAKAR MALO POKUŠAMO OVU JADNU ZEMLJU SPASITI OD POTPUNE PROPASTI. UJEDINIMO SE I U ŠTO VEĆEM BROJU IZAĐIMO NA PROTESTE.