Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA


Gost

/ #729 Stranac

2013-03-17 15:46

Osjecam se jadno i tuzno kad citam sve ove napisane rijeci. Ne zivim u Bosni! U petak na poslijepodnevnoj pauzi sa kolegama na poslu zapocnem pricu o ovom svemu sto se desava u Bosni. Pricu o jednom fantasticnom covjeku i ljekaru kojeg bolesni politicari zele da uklone jer im pamet i znanje smeta. Moje kolege me gledaju pa kazu." Vama iz bivse Jugoslavije, najbolje sto se moglo dogoditi bio je Tito. Retovali ste, ubijali se, raselili se po zemaljskoj kugli i sta se dobili? Da naravno, dobili ste mogucnost da stvorite drzavu, a vi ste izabrali nacionalisticke partije koje su vas i uvele u bratoubilacki rat. Rat vas nije naucio pameti jer eto na celo drzave ste postavili mafijase, vi ste ih birali! Vi bosanci se hvalite kako je u vasoj zemlji znanje i skola od velikog znacaja, a po svemu tome sto se sad desava tamo, niti vam premijer ima mozga u glavi niti se mora imati znanje i posteno stecena diploma da se dodje na mjesto direktora jedne bolnice!"
Cutim i stidim se! Moje kolege su u pravu! Zaista je ovo velika bruka i sramota! Narod mora dokazati da je pametniji, a svi znamo da je narod bosanki i skolovan i pametan i da ne bi trebao dozvoliti ovo zlostavljanje od strane SDA.
Sa Vama smo!