Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA

ogorčeni pacijent

/ #917

2013-03-19 11:04

Molim one koji daju podršku Sebiji Izetbegović da barem u nekoliko rečenica objasne neki od njenih profesionalnih kvaliteta i uspjeha. Svi koji su za doktora Nakaša nabrojali su stotine njegovih vrlina i kvaliteta. Oni koji nekritično drže stranu SDA jedva da su sastavili desetak primjedbi što je gotovo ništa za višegodišnju doktorsku i menadžersku karijeru. Dajte objasnite nam i jednu njenu kvalitetu zbog koje bi imali razloga da se radujemo njenom dolasku na kliniku. Naravno preskočimo to da je možda dobra u krevetu za to neka je B. Izetbegović nagrađuje,ali ovaj put ne kako je navikao našom imovinom i parama nego neka se konačno uhvati svoga buđelara. Ima u njemu dosta para koje je naotimao uzimajući provizije, rasprodajući državu, baveći se najgorim kriminalom, a o donacijama iz svijeta da i ne govorimo. Ljudi moji pa šta vam to više treba da konačno progledate. Ni islamska zajednica nema spisak dobijenih i utrošenih para za izgradnju džamija, a kamo li šta drugo. U jednom komentaru bila je primjedba zašto se toliko spominje Izetbegović junior. Pa šta pobogu reći o Svebiji kad ona nema kvaliteta ni za ljekara opšte prakse, a na pozicije i dolazi isključivo kao hanuma i snajka Izetbegovića. Snajka, zmija i rospija su inače nadimci kojima oni koji je poznaju kite Sebiju. I na kraju da sam zlatan, a da čujem da me toliko ljudi ne želi u sredini u koju dolazim, kao osoba s prosječnim moralom ja bih se povukao. Sebija jok. Toliko i o toj vrsti morala. Za tako odgovornu dužnost direktora Opšte bolnice treba se brusiti godinama, a gospođa se olako prihvata tog posla ko da je u pitanju video igra pa ako uspije uspije. Mudrost govori da se samo jako glupi ljudi tako olako prihvataju posla koji ne umiju raditi.