Spomenik kralju Tvrtku I Kotromanicu u Sarajevu


Gost

/ #16

2013-03-29 23:29

Dragi prijatelji!
Znam, iz iskustva kako se pokreće ova Inicijativa, i koliko će trajati!
Međutim, vaša adresa na koju šaljete je pogrešna, u ovom slučaju, jer tražite da se spomenik napravi u Sarajevu! To znači da svi mi koji smo ZA ovu ideju, moramo zajedno sa pokretačem Peticije, zahtjev predati na adresu grada Sarajeva i Kantona Sarajevo, kao i Komisiji za zaštitu spomenika - Kantonalni zavod za zaštitu kulturno-historijskog i prirodnog naslijeđa Sarajevo - Josipa Štadlera 32 71000 Sarajevo
Tel: +387 33 475 020 Fax: +387 33 475 034
heritsa@spomenici-sa.ba, gradska mijenja mail, a Kanton Sarajevo, odnosno Min. kulture treba podržati Projekat! Mail adrese: ministar@mks.ks.gov.ba,sekretar@mks.ks.gov.ba ... Naravno, potrebno je predati potpun projekat, od opisa, slike, veličine, stuba na kom bi stajao, od veličine, vrste materijala od kog bi se pravio, cijene za utrošeni materijal, ruke, autorski rad i zaštitu prava autora, do pisanja slova na spomeniku...! Ima posla ali ovo trebamo, SVI, BH. DRŽAVLJANI, PODRŽATI!!! Vidjela sam rad našeg velikog, dragog prijatelja Enes Eno Bešić! To je fantastičan rad i sutra bih da počne sa implementacijom...! Iskren pozdrav...Vaša Ivana Ina Mostarac