Vraćanje Edina PIxija Delica u program Radio Bihaca


Gost

/ #45 Re: Re: Re:

2013-03-30 20:06

#43: dolores - Re: Re:

Draga Dolores, ja sam ta žena koju je držao kao kap vode... Molim te da ne spominješ ni mene ni moju djecu, dosta im je svega, mrzim iznošenja privatnih stvari po fb-u ali ovaj out moram, djeca nisu kod njega, stariji sin ne želi čuti za njega već 10 mj, a mlađi nema nikakv kontakt već 3 mjeseca, "tajo" ne pita za njega nikako niti mu da da noći, kaže mu-nisi se najavio, valjda ima pametnijeg posla a to je alkoholiziranje, vodanje cure od 23 godine (a on ima 46)... nisam "ljubomorna bivša žena", naprotiv drago mi je jer je nas prestao psihički maltretirati za šta je prijavljen i policiji... mi smo sad podstanari pored kuće koju sam ja napravila u većem dijelu i plaćam kredite.. Skinuli su ga iz programa jer je iznosio privatne stvari, čitao pjesme u kojima opisuje sex sa ljubavnicom a opominjan je više puta. Skoro godinu dana nije djeci dao ni feninga a za pivu ima, vozi naše auto 24 sata a i gorivo se plaća... Da ne duljim, ja najbolje znam kakav je i nedaj bože da te neko tako drži na dlanu. Pozdrav