Vraćanje Edina PIxija Delica u program Radio Bihaca


Gost

#26 Re:

2013-03-30 01:20

#1: dolores -

Radio Bihać bez PIXIJA ....to nije više onaj radio.


Gost

#27

2013-03-30 03:35

podržavam pixsija,samo nek izbaci ono skidam šešir i ljubim ruke,valjda im je stim i zasmeto.

Gost

#28

2013-03-30 09:05

zalosno, feudalno doba...
Irman Alijagic

#29 Pixi

2013-03-30 10:19

Otkako su Pixija sklonili ja samo slusam radio Bihac i uzivam. To je obicni pijanac, iskompleksirani idiot , kvazi novinar. Neka sad komentarise Kastel, neka sad jede "sipu" koja mu je omiljena morska hrana. Branite obicnog idiota i lijecenog alkoholicara, samo u Bihacu takvi mogu u eter i da truju nasu djecu.
lignja

#30 Re: Pixi

2013-03-30 12:43

#29: Irman Alijagic - Pixi

Jedini pametan komentar, da ljudi znaju prevu istinu ne bi ga podržavali. bolje mu je da se poklopi i ćuti!

vok

#31 Re:

2013-03-30 12:48

#1: dolores -

da poznaješ kako kažeš ne bi tako pisala, raspitaj se malo, alkoholičar koji je razorio vlastitu porodicu, uvijek živio na tuđim jaslama, bolesni narcis, manipulator koji samo zna dobro pričati i ništa drugo, samozvani novinar koji ima 3 razreda tehničke škole... glumi žrtvu i u privatnom i poslovnom životu ali sve će samo kazati...

pupan

#32 pixi

2013-03-30 16:48

zao mi je da neko poput pixija bude uklonjen sa svoje funkcije,koju je odlicno obavljao za razliku od te nepismene seljacine GALIJASEVICA,koji ne zna jednu postenu recenicu da sastavi.pa i zbog toga je moguce da je pixi uklonjen jer ovaj debeli sto moze tri spinjetka pojesti od jednom je jako ljubomoran jer on ne zna pricati kao pixi...ako malo bolje pogledam pa i pupan iz ozdrlja spremniji je od galijasevica za razgovor a kamoli za voditi jedan kanton,sramotno je da takav idiot moze uopste da upravlja nekom institucijom ili zaposlenima

 


Gost

#33

2013-03-30 16:54

pixi nije neki sjajan i vrhunski novinar ali je uradio dosta dobroga za grad i vlast ne treba da bude ta koja ce postavljati i smjenjivati novinare...
pupan

#34 pixi

2013-03-30 17:01

u ostalom neka se pokaze galijasevic sta je dobrog napravio u svojoj bjednoj i prevarantskoj-lopovskoj karijeri,a svi znamo koliko godina pixi pruza sve moguce vrste potpore (medijske) gradjanima i kako barem malo uveseljava narod u ovim teskim vremenima. a kad smo vec kod tog debila galijasevica moglo bi se i njemu brzo klupko odmotati za potpise dokumenata kredita i puno jos stosta fiktivnim firmama i umrlim vlasnicima koji su i dalje vlasnici neceg a vec odavno su mrtvi,pazi se gali moglo bi se i tebe sta pitati


Gost

#35 Re: Pixi

2013-03-30 17:05

#29: Irman Alijagic - Pixi

daj irmane ne seri,i tebe je bocnuo i tebe se tice sipa pa ti sad smeta pixi sto je iskren

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2013-03-30 19:16



Gost

#37

2013-03-30 19:23

Pixi,uspjeces...samo naprijed-ima nas poprilicno puno koji stojimo iza tebe :)
gost

#38 Re:

2013-03-30 19:25

#36: -

Ja sam novinar koji je pisao, jako je ružno da iznosite takve laži. Imamo pisma čitatelja i snimke poziva, podnesite tužbu, pa ćete vidjeti šta ćemo iznijeti na sudu. A, dokaz je i ova peticija, prema tome, ne pokušavajte obmanjivati javnost


Gost

#39

2013-03-30 19:28

PIXI NEDAJ SEE,PRIČAJ I DALJE I NEDAJ DA TE UŠUTKAJU
pingi

#40

2013-03-30 19:34

velis platio novinara, a de molim te objasni kako da plati kad plate mjesecima nisu primili,ni toplog obroka ni nicega sto bi trebao jedan radnik imati .. a takodjer ako je kvazi novinar zasto smeta nasim budzama

Gost

#41 raspitajte se malo bolje primili su plaće od istog tog Glijaševića kojeg sad pljuje.

2013-03-30 19:38

Radio Bihac

#42 Re: raspitajte se malo bolje primili su plaće od istog tog Glijaševića kojeg sad pljuje.

2013-03-30 19:42

#41: - raspitajte se malo bolje primili su plaće od istog tog Glijaševića kojeg sad pljuje.

Nije nam on dao iz svog dzepa, nego nas placaju gradjani, i dobili smo za decembar umanjene 30 posto

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2013-03-30 19:44



Gost

#44

2013-03-30 19:59

Pixi je legenda grada Bihaca.

Gost

#45 Re: Re: Re:

2013-03-30 20:06

#43: dolores - Re: Re:

Draga Dolores, ja sam ta žena koju je držao kao kap vode... Molim te da ne spominješ ni mene ni moju djecu, dosta im je svega, mrzim iznošenja privatnih stvari po fb-u ali ovaj out moram, djeca nisu kod njega, stariji sin ne želi čuti za njega već 10 mj, a mlađi nema nikakv kontakt već 3 mjeseca, "tajo" ne pita za njega nikako niti mu da da noći, kaže mu-nisi se najavio, valjda ima pametnijeg posla a to je alkoholiziranje, vodanje cure od 23 godine (a on ima 46)... nisam "ljubomorna bivša žena", naprotiv drago mi je jer je nas prestao psihički maltretirati za šta je prijavljen i policiji... mi smo sad podstanari pored kuće koju sam ja napravila u većem dijelu i plaćam kredite.. Skinuli su ga iz programa jer je iznosio privatne stvari, čitao pjesme u kojima opisuje sex sa ljubavnicom a opominjan je više puta. Skoro godinu dana nije djeci dao ni feninga a za pivu ima, vozi naše auto 24 sata a i gorivo se plaća... Da ne duljim, ja najbolje znam kakav je i nedaj bože da te neko tako drži na dlanu. Pozdrav


Gost

#46

2013-03-30 20:10

UŠUTATI PIXIJA,ZNAČI ISKOPATI OČI,ODREZATI UŠI I IŠČUPATI JEZIK BIHAĆU,I SVIMA NAMA.NE ZNAM JESMO LI TOGA UOPĆE SVJESNI,PIXI RADI 26g,NOSI OVAJ RADIO I OVAJ GRAD,KROZ SVE MUKE,I SVAKO DOBRO.SMETAO JE I DRUGIM GARNITURAMA VLASTI I DIREKTORIMA,ALI JE UVJEK GRADU I SVIM BIŠĆANIMA,DONOSIO VEDRINU,OPTIMIZAM,LJUBAV,ISTINU I SMJEH.KAKO TO DA DEMOKRATSKA STRANKA AKCIJE,PODUZME TAKO GLUPU AKCIJU JAVNE EGZEKUCIJE ČOVJEKA KOJI JE SAM RADIO,I RADIO JE NJEGOV ŽIVOT,I SAM REČE U JINGLU,,VALOVI KOJI ŽIVOT ZNAČE,,E SAD SU TI ISTI VALOVI BEZŽIVOTNI BEZ NJEGA.UZ DUŽNO POŠTOVANJE NJEGOVIM KOLEGAMA.USTANIMO SVI,ZA PIXIJA.POKAŽIMO DA BIHAĆ IMA BIŠĆANE,SVJESNE I HRABRE.DIGNIMO GRAD GLASOM,KO ŠTO NAS JE PIXI DIZAO.IDEMO KULTURNI RADNICI,ESTRADNJACI,NOVINARI,INTELIGENCIJO,PENZIONERI,I SVI NORMALNI GRAĐANI BIŠĆA.NEDAJMO PIXIJA..ON NAS NIKAD NIJE IZDAO,A SAD OD ČASTI I PONOSA NIKOG NEĆE NI DA MOLI,A TREBA NAS SVIJU SAD ILI NIKAD.SILE KOJE DONOSE MRAK,I LATE SE MAČA,OD MAČA I GINU,JER NISU ZASLUŽILE VLAST..TAKVI ZAVRŠAVAJU U ĐUBRU SJEĆANJA.A PIXI JE LEGENDA GRADA

Gost

#47

2013-03-30 20:12

Komentar 46 je napisao on sam, kako jadno...

Gost

#48

2013-03-30 20:35

Skidate komentare koji govore kakav je zapravo i istinu zašto je skinut... Pa evo da ponovimo: Ta "legenda" ima samo tri razreda zanata, i naziva se "renomiranim novinarom" dok školovani ljudi hodaju bez posla. Nek bude sretan što nije dobio otkaz. AKO JE LEGENDA BITI ALKOHOLIČAR, ON JE ONDA NAJVEĆA LEGENDA BIHAĆA!!!
PINKY

#49

2013-03-30 20:48

Ne znam tačno koji su razlozi zbog kojih je pixi izbačen iz emisije na radiju,ako je to samo zbog predstavljanja istinite ali na žalost ružne slike grada Bihaća,onda se ja pitam s kim živimo u tom grau. Da su samo pola toga primjenili u propustima ili nedostatcima,ovaj grad bi imao puno bolju perspektivu od sitnih detalja pa do kulturnih dešavanja. Pixi-a se sjećam kao mali još od prije rata i slažem se sa gore navedenim komentarom da je radio bez pixi-a isto što i grad bez djevojke sa Une. pixiii..samo naprijed,svi smo uz tebe
gost

#50

2013-03-30 21:16

Ma, pokusava se otići na pixijev privatni zivot i skrenuti paznja s pravog problema, eto sad ispade da su ga skinuli zbog privatnog "lajanja",ma dajte , pa postoji postupak kako se neko kaznjava za propuste, a ne odmah skidanje glave, na kraju krajeva, pixi je talentiran za taj posao a gdje su ti toliki "skolovani" novinari, zan ovinara nema prave skole i zavrsenog fakulteta, novinarom se rađaš i učiš čitav život, jednostavno pixija narod voli i tačka, eto zašto ga ne vrate, na kraju krajeva ako je čovjek imao problema neka mu pomognu, e ne da mu dodatno odmažu, nego kod nas se samo "uspješnima" (puno love, mamini i tatini sinovi, dobro auto ) dive.