Vraćanje Edina PIxija Delica u program Radio Bihaca


Gost

#76

2013-04-03 21:24

Vrijeme je za promjene,vrijeme je za ljude,u to ime dizem glas i dajem podrsku za Edina-Pixija...Vrati nam se legendo!!

Gost

#77

2013-04-04 11:32

vratite nam legendu

Gost

#78

2013-04-04 12:18

Fu*k all your politics ! Long live Pixi !

Gost

#79

2013-04-04 12:19

pixi kraljjj !!

Gost

#80

2013-04-04 12:22

Uz Pixia

Gost

#81

2013-04-04 12:34

politika šta drugo.....šuge se svačim služe da bi došli do ciljeva, koliko se kod nas cijeni profesionalizam i strucnost iz ovog se vidi!!!

Gost

#82

2013-04-04 12:57

Piksi legenda radio Bihaća,bez njega program nije isti...Vratite nam našeg voditelja..

Gost

#83

2013-04-04 13:50

to je covjek legenda grada bihaca i samo on nam moze pomoci da cuvamo rijeku unu i niko drugi i zato ga treba vratiti nazad.

Gost

#84

2013-04-04 13:55

Sta je trulo u gradu Bihacu....kakav mi je radio Bihac bez Piksija, isto sto djamija bez munare....

Gost

#85 Re:

2013-04-04 14:02


Gost

#86

2013-04-04 15:51

Vrati nam se Pixiiiiiii....fališššššššš

Gost

#87

2013-04-04 17:56

nemam komentara jer u Bosni mjenjaju ljude kako se vlast mjenja jeli skolovan ambiciozan pametan to nije bitno bitno je da je iz te stranke

Gost

#88

2013-04-04 18:01

"Zajedno" mozemo mijenjati Svijet !!!

https://www.facebook.com/groups/ZAJEDNODOPOBJEDE/

Gost

#89 Re:

2013-04-05 06:44

#87: -

Muž jedne od voditeljica je bio savjetnik bivšeg načelnika pa nije skinuta, a ni ostali nisu u SDA i normalno su nastavili sa radom, tako da ovi komentari (koje piše ista osoba, nije teško prepoznati po "stilu" i gramatičkim greškama) ne drže vodu. Svaki pametan čovjek to može zaključiti i shvatiti prave razloge.

 


Gost

#90

2013-04-05 06:46

Radio Bihać bez Pixi-a je kao Grad Bihac bez djevojke sa Une !!
Leptir Leti
Bihać

#91 Re: pixi

2013-04-05 12:56

#32: pupan - pixi

PRAVI razlog zašto je neko "uklonjen" sa svog dotadašnjeg radnog mjesta (u ovom slučaju Pixi) nam nije poznat ALI mi je poznato da ljude ne treba klasirati po načinu govora ili bolje rečeno po "sposobnosti laganja" Ima ljudi koji malo kažu ali stoje koliko mogu iza svoje riječi ali ima i ljudi koji PUNOOOO lažu (a za nepismene ljude oni "lijepo govore" .... pa kažu: "uhhhh vidi ga kako se lijepo izražava, poslušaj kako je pametan,...":)...... žalosno je što su takvi ljudi "koji lijepo govore" DO SADA vodili jedan kanton tj, NAŠ kanton. Nadam se da će te gosp. PUPAN pokušati razumjeti na koje to ljude sa "lijepim govorom" mislim..... I žalosno je što VI za takve ljude smatrate kako  bi bolje vodili ovaj kanton :p X  Zašto??? Da bi vam lagali u lice a vi i dalje  slušali njihov "lijep govor" ...... i mislili možda: "ma nek i plaćam njihov/njegov kredit što je podigao na ime grada,pa ako je i sebi šta uzeo (kuću, imanje, auta, večere .....) važno da zna dobro pričati tj. lagati??!! A to što će zbog njihovog (NE)vodstva ovog kantona i VAŠE djete otplaćivati isti taj kredit za koji do sada ONI koji su vodili ovaj kanton punih usta kažu: "ja sam napravio trg, ja sam napravio most, ja,ja, ja...."Jel tako bolje gosp. Pupan???

Što se tiče Pixija.... ja iskreno ne poznajem tog čovjeka, njegov privatni život me ne interesuje jer to je NJEGOV privatni život a naravno posljedice življenja našeg života, ponašanja i svačeg nečeg svi će mo osjetiti na svojoj koži ..... Na svu sreću ja sam ZA to da i osjetimo!!


Gost

#92

2013-04-05 14:25

vratite nem pixija
svi

#93

2013-04-05 19:40

Vratite nam piksija
Poznanik

#94

2013-04-06 13:28

E moj pixi što pišeš da si "oči i uši grada, legenda koja donosi vedrinu i istinu"... Pa čovječe ti ga toliko pretjera, kažeš ponosan si i ne moliš, a sve si ovo organizirao i nagovarao ljude da pišu pozitivne komentare koje se i sam pisao. Hvališ se da si nezamjenjiv- PRESMIJEŠNO! Pljuješ po direktorici i gradonačelniku a ostavili su te u marketingu bez obzira što nemaš adekvatnu školu, a imaš samo tri razreda zanata, dok ostale kolege imaju visoku ili višu školu. Tvoj bolesni um misli da si neko, a ti nisi ništa do jedan mali, mali prazni čovjek pun samo sebe samog! Zašto toliko želiš u program, samo da liječiš svoje komplekse a bolje bi bilo da se liječiš od alkoholizma. Čovjek sa srcem i dušom -kako sebe nazivaš,- ČUVAJU PORODICU A POSEBNO DJECU, A TI NEMAŠ NITI ŽELIŠ NIKAKAV KONTAKT SA NJIMA. PEČE LI TE SAVJEST? ako je imaš.. Treba biti veliki čovjek da bi dijelio savjete i ideje sa građanima, a ti si oko sebe rastjerao svoje najbliže.Kako se možeš smatrati dušom radija kad je nemaš za rođenu djecu? -POKUŠAVAŠ SVE ISPOLITIZIRATI A I SAM ZNAŠ DA JE JEDINI PROBLEM U TEBI SAMOM!

Gost

#95 Re:

2013-04-06 15:46

#94: Poznanik -

Poznaniče,vidi se da ne poznaješ Pihija.On nema ženu bivšu ni djecu od nje.Tebi se samo snilo to tvoje ludilo,komplex intelektualca bez pokrića.Braneći direktoricu koja je iz crvenoga uskočila u dres zelenih;i pazi jedina kao takva iz garniture kadrovika sdp-a,kao naj menadžer firme koja nikad nije bila u gorem stanju nastavlja biti diš u zelenoj vladavini.(Emdžina seka mila)s iste starane,pogledaj uštirkan program,niko ništa o faktima i trenutnom stanju ne priča,čitaj ne smije,a sve po naređenju kabineta načelnika,izvršnik prijetnji je Izudin Saračević jedan od njih devet savjetnika kapetana čiji je titanik potonuo.Smiješan si poznaniče, psihologija ti je tanka,a i stranka sda koja te nabrijala,da ruješ i pršćeš.Pa si se sam u tom svom kopu i ukopao..Pixi je 1,a vi ste umnoženi u hrpu,tor poltrona koji vire iz Emdžine debele,neznaličke guze debele.........hrkmuubeeeeeeeeeee



Gost

#96 Re: Re:

2013-04-06 17:03

#95: - Re:

Nema bivšu ženu i djecu?? Pa cijeli grad ih zna, bili su zajedno dvadeset godina a sad su razvedeni, imaju dvoje djece koji su dodjeljeni njoj jer je on alkoholičar i ne žele nikakav kontakt sa njim, koliko im je boli nanio, pobjegli su od budale iz kuće u kojoj on sada sam živi, ne daje ni feninga za djecu, a oni su podstanari  u kreditima za istu tu kuću..Našao ljubavnicu od 23 godine koja je i pokrenula sve ovo zajedno sa njom.Pročitaj komentar broj 45 koji je napisala njegova bivša žena pa će ti neke stvari biti jasnije. Naravno, istina boli ali...Odi na njegov fb, pročitaj "pjesme" koje piše ljubavnici, skontaćeš, vidim da si pametan .

Izaberi nadimak

#97 Predmet

2013-04-06 17:39

ahahahhahhaah raspravlja se raja o njegovom privatnom zivotu ,pa ljudi kakve ste vi osobe ,pometi prvo ispred svoje avlije

Gost

#98

2013-04-06 18:49

Neznam ko je donio ovakvu odluku, ali znam da radio Bihać nije više što je bio :) sretno Pixsi
Delić Sandi(sin)

#99 Re: Re:

2013-04-07 10:33

Sad se tek moze vidjeti ko ovdje pise i ko su njegovi "poznanici". Gospudin Pixi  ima dvoje djece i jednu bivsu zenu.A sad i ljubavnicu malo stariju od mene (16). Dragi moj gospodine proslo je 10 mjeseci kako sam zadnji put imao kontakt sa doticnim gospodinom. Prodaje pricu da je otac cjelom gradu,a ne moze biti ni svojoj vlastitoj djeci! Sto se tice ovisnosti o alkoholu molim vas da to lazno ne pobijate jer je dovoljno tuzan argument da je moj brat prije 5 godina krao njemu pivske flase i bazao ih u smece znajuci sto ce se desiti ukoliko ih on popije.Vi ste djelomicno dobro i rekli on zene i djece fakticki nema i mislim da vam ovo moje kratko obracanje puno govori o ovom covjeku ! A da se dotaknemo i zrzi teme gospodin je sa radia skinut zbog pokusaja privatiziranja programa i citanje poezije u kojoj opisuje spolne odnose i popratne "sadrzaje"  . Iako nisam htio da ovdje ista pisem i da se mjesam u njegov privatni zivot jer ja odavno nisam dio njega jednostavno morao sam jer sta je previse previse je !

 

PS.

U koliko gospodin pixi bude citao ovaj text neka ne misli da je ovo moja gorka zelja da se pohvalim da mi je on otac nego pokusaj da prenesem barem malo ogorcenosti prema ovom covjeku. Pozz ;D


Gost

#100

2013-04-09 17:30

Fantastičan scenario za sapunicu!!!