Vraćanje Edina PIxija Delica u program Radio Bihaca

Quoted post

Poznanik

#94

2013-04-06 13:28

E moj pixi što pišeš da si "oči i uši grada, legenda koja donosi vedrinu i istinu"... Pa čovječe ti ga toliko pretjera, kažeš ponosan si i ne moliš, a sve si ovo organizirao i nagovarao ljude da pišu pozitivne komentare koje se i sam pisao. Hvališ se da si nezamjenjiv- PRESMIJEŠNO! Pljuješ po direktorici i gradonačelniku a ostavili su te u marketingu bez obzira što nemaš adekvatnu školu, a imaš samo tri razreda zanata, dok ostale kolege imaju visoku ili višu školu. Tvoj bolesni um misli da si neko, a ti nisi ništa do jedan mali, mali prazni čovjek pun samo sebe samog! Zašto toliko želiš u program, samo da liječiš svoje komplekse a bolje bi bilo da se liječiš od alkoholizma. Čovjek sa srcem i dušom -kako sebe nazivaš,- ČUVAJU PORODICU A POSEBNO DJECU, A TI NEMAŠ NITI ŽELIŠ NIKAKAV KONTAKT SA NJIMA. PEČE LI TE SAVJEST? ako je imaš.. Treba biti veliki čovjek da bi dijelio savjete i ideje sa građanima, a ti si oko sebe rastjerao svoje najbliže.Kako se možeš smatrati dušom radija kad je nemaš za rođenu djecu? -POKUŠAVAŠ SVE ISPOLITIZIRATI A I SAM ZNAŠ DA JE JEDINI PROBLEM U TEBI SAMOM!

Replies


Gost

#95 Re:

2013-04-06 15:46:29

#94: Poznanik -

Poznaniče,vidi se da ne poznaješ Pihija.On nema ženu bivšu ni djecu od nje.Tebi se samo snilo to tvoje ludilo,komplex intelektualca bez pokrića.Braneći direktoricu koja je iz crvenoga uskočila u dres zelenih;i pazi jedina kao takva iz garniture kadrovika sdp-a,kao naj menadžer firme koja nikad nije bila u gorem stanju nastavlja biti diš u zelenoj vladavini.(Emdžina seka mila)s iste starane,pogledaj uštirkan program,niko ništa o faktima i trenutnom stanju ne priča,čitaj ne smije,a sve po naređenju kabineta načelnika,izvršnik prijetnji je Izudin Saračević jedan od njih devet savjetnika kapetana čiji je titanik potonuo.Smiješan si poznaniče, psihologija ti je tanka,a i stranka sda koja te nabrijala,da ruješ i pršćeš.Pa si se sam u tom svom kopu i ukopao..Pixi je 1,a vi ste umnoženi u hrpu,tor poltrona koji vire iz Emdžine debele,neznaličke guze debele.........hrkmuubeeeeeeeeeee