Vraćanje Edina PIxija Delica u program Radio Bihaca

Poznanik

/ #94

2013-04-06 13:28

E moj pixi što pišeš da si "oči i uši grada, legenda koja donosi vedrinu i istinu"... Pa čovječe ti ga toliko pretjera, kažeš ponosan si i ne moliš, a sve si ovo organizirao i nagovarao ljude da pišu pozitivne komentare koje se i sam pisao. Hvališ se da si nezamjenjiv- PRESMIJEŠNO! Pljuješ po direktorici i gradonačelniku a ostavili su te u marketingu bez obzira što nemaš adekvatnu školu, a imaš samo tri razreda zanata, dok ostale kolege imaju visoku ili višu školu. Tvoj bolesni um misli da si neko, a ti nisi ništa do jedan mali, mali prazni čovjek pun samo sebe samog! Zašto toliko želiš u program, samo da liječiš svoje komplekse a bolje bi bilo da se liječiš od alkoholizma. Čovjek sa srcem i dušom -kako sebe nazivaš,- ČUVAJU PORODICU A POSEBNO DJECU, A TI NEMAŠ NITI ŽELIŠ NIKAKAV KONTAKT SA NJIMA. PEČE LI TE SAVJEST? ako je imaš.. Treba biti veliki čovjek da bi dijelio savjete i ideje sa građanima, a ti si oko sebe rastjerao svoje najbliže.Kako se možeš smatrati dušom radija kad je nemaš za rođenu djecu? -POKUŠAVAŠ SVE ISPOLITIZIRATI A I SAM ZNAŠ DA JE JEDINI PROBLEM U TEBI SAMOM!