Vraćanje Edina PIxija Delica u program Radio Bihaca

Delić Sandi(sin)

/ #99 Re: Re:

2013-04-07 10:33

Sad se tek moze vidjeti ko ovdje pise i ko su njegovi "poznanici". Gospudin Pixi  ima dvoje djece i jednu bivsu zenu.A sad i ljubavnicu malo stariju od mene (16). Dragi moj gospodine proslo je 10 mjeseci kako sam zadnji put imao kontakt sa doticnim gospodinom. Prodaje pricu da je otac cjelom gradu,a ne moze biti ni svojoj vlastitoj djeci! Sto se tice ovisnosti o alkoholu molim vas da to lazno ne pobijate jer je dovoljno tuzan argument da je moj brat prije 5 godina krao njemu pivske flase i bazao ih u smece znajuci sto ce se desiti ukoliko ih on popije.Vi ste djelomicno dobro i rekli on zene i djece fakticki nema i mislim da vam ovo moje kratko obracanje puno govori o ovom covjeku ! A da se dotaknemo i zrzi teme gospodin je sa radia skinut zbog pokusaja privatiziranja programa i citanje poezije u kojoj opisuje spolne odnose i popratne "sadrzaje"  . Iako nisam htio da ovdje ista pisem i da se mjesam u njegov privatni zivot jer ja odavno nisam dio njega jednostavno morao sam jer sta je previse previse je !

 

PS.

U koliko gospodin pixi bude citao ovaj text neka ne misli da je ovo moja gorka zelja da se pohvalim da mi je on otac nego pokusaj da prenesem barem malo ogorcenosti prema ovom covjeku. Pozz ;D