Vraćanje Edina PIxija Delica u program Radio Bihaca

Leptir Leti
Bihać

/ #91 Re: pixi

2013-04-05 12:56

#32: pupan - pixi

PRAVI razlog zašto je neko "uklonjen" sa svog dotadašnjeg radnog mjesta (u ovom slučaju Pixi) nam nije poznat ALI mi je poznato da ljude ne treba klasirati po načinu govora ili bolje rečeno po "sposobnosti laganja" Ima ljudi koji malo kažu ali stoje koliko mogu iza svoje riječi ali ima i ljudi koji PUNOOOO lažu (a za nepismene ljude oni "lijepo govore" .... pa kažu: "uhhhh vidi ga kako se lijepo izražava, poslušaj kako je pametan,...":)...... žalosno je što su takvi ljudi "koji lijepo govore" DO SADA vodili jedan kanton tj, NAŠ kanton. Nadam se da će te gosp. PUPAN pokušati razumjeti na koje to ljude sa "lijepim govorom" mislim..... I žalosno je što VI za takve ljude smatrate kako  bi bolje vodili ovaj kanton :p X  Zašto??? Da bi vam lagali u lice a vi i dalje  slušali njihov "lijep govor" ...... i mislili možda: "ma nek i plaćam njihov/njegov kredit što je podigao na ime grada,pa ako je i sebi šta uzeo (kuću, imanje, auta, večere .....) važno da zna dobro pričati tj. lagati??!! A to što će zbog njihovog (NE)vodstva ovog kantona i VAŠE djete otplaćivati isti taj kredit za koji do sada ONI koji su vodili ovaj kanton punih usta kažu: "ja sam napravio trg, ja sam napravio most, ja,ja, ja...."Jel tako bolje gosp. Pupan???

Što se tiče Pixija.... ja iskreno ne poznajem tog čovjeka, njegov privatni život me ne interesuje jer to je NJEGOV privatni život a naravno posljedice življenja našeg života, ponašanja i svačeg nečeg svi će mo osjetiti na svojoj koži ..... Na svu sreću ja sam ZA to da i osjetimo!!