NAJSTROZIJA KAZNA ZA UBICE CETVEROGODISNJEG DJECAKA IZ HADZICA

:(:(

/ #86

2014-03-03 00:35

U dusi mi bol rec slusacu,neko zeljkuje neko ubija ,jos nevinasce trudna u 3 mjesecu,eh leka vam trebalo svima posebno tebi sizofrenicarko pedifilko retardirana malo malo je reci pomisliti sta si sta ste svi,molim Dragog Allaha Uzvisenoga Velikoga Da Najvecom Patnjom boli sramom suze krvave da teku dok se na elektricnoj stolici budu muceni i to javni da cjeli svet vidi da ne sanjaju ni pomisle a ne da urade niko slicno ovome,bolje i sam ama biti nego ako imamo propali brak jos djecu pa se udati ozeniti,ne mislimo za nas vec nasu djecu kako se oni osecaju,ako i malo srca duse ima nadlezni suda da se sete da se njima nesto ovako desilo kakvo reagovanje da tako pustupe i sa njima posebno nemajkom jer ona je kriva sve ona dozvolila sve,moje djete ima pravo i sme razgovarati savjetovati ne tuc jer tucom nista se ne postize se moj muz niko niko vise,i sve u socijalnom otkaz zabrana rada bilo gde.Smajo sine mili ti si u Dzenetu jesi mora suza izlio patio ali sada uzivas ti si Melek:(:(a monstroumima svaa suza bol tvoja patnja reci slusacu ih stigla nedala im mira:(:(