NAJSTROZIJA KAZNA ZA UBICE CETVEROGODISNJEG DJECAKA IZ HADZICA


Gost

/ #123

2014-03-03 09:41

Što prije uvrstiti u Krivični zakon SMRTNU KAZNU,za ubice, silovatelje, pedofile i slične prestupnike, a za kriminalce , mafiju i iskorupiranu bagru oscjecati ruke i noge, po primjeru Šerijatskog zakona... policiji uvesti PENDREK i da imaju puna ovlaštenja da tuku i mlate huligane,kradljivce i slične....bez toga mi možemo peticije potpisavti svaki dan, ali rezultati su minorni ili nikakvi.... dok se javno neko nekazni smrtnom kaznom ili osjecanjem ruku ili nogu..... ovo će se stalno dešavati. Vi imate 70-80% građana koji ludi i abnormalni hodaju gradom i tulumare ulicama, a moraju biti smješteni za STALNO U SPECIJALIZIRANE USTANOVE, a ne kratkotrajno kada se vrlo brzo puštaju i opet bivaju prepušteni sami sebi i nažalost prestavljaju stalnu opasnost za ostale " normalne" građane.Ogorčena sam na vlast, na nefunkcioniranje državnog aparata, mislim da ga nemamo uopšte.Policija zna naplačivati kazne vozačima i za ostalno apsolutno nisu sposobni. Kako su oveli od zapada kako naplačivati kazne, nek uvedu iz Zapada u zakone i smrtnu kaznu,,, pa ćete vidjeti rezultate!!!!