JP Grijanje Zenica - DOSTA - nezakoniti paušali, isključivanje i (ne) usluga


Gost

/ #32

2015-05-08 23:53

Razloga je puno.placa se po kvadratnom metru a ne po koristenju kao u normalnim zemljama.dakle i kad te nema u kuci ili ostalim prostorijama.racun se pise kao i za otvorenu terasu.kvarovi i datumski limiti.paraziti.kriju da imaju mjerace koje bi mogli ugraditi i prodati.predugo to traje.lopovi i bescutni gadovi.pricao sam sa jednim koji radi tamo 2 godine.kad smo odsutni zasto ne mozemo iskljuciti pa da racun ne raste.odgovor je ili glup ili cinican.kad izlazite iz kuce zasto ne gasite frizidere.pa grijanje je slabo.odgovor drzak.pa onda iskljucite.a ko bas nems novaca da plati.odgovor je naprasit i agresivan.e pa boli me k...c i to momak kojeg znam dugo koga smo pazili.sramota.dugo sam odlagao ovu odluku da ne bih lozio i zagadjivao ionako zagadjen grad.oni umjesto da rastu sa svojim uslugama i posteno prodaju energiju.zepcu.vitezu.busovaci.travniku koji se griju na drva i sijeku sume oni su zadovoljni da su nas prodali mittalu i finansiraju politicare i njihove kampanje i dzepove.dosta.dosta.dosta...dr