Peticija protiv izgradnje hidroelektrana na rijeci Uni


Gost

/ #110

2015-05-14 08:02

zato jer sam za očuvanje prirodnih staništa riba i sveg življa u njoj ,zbog lepote same rijeke i njene izvanredne ljepote ,koja je stvarno jedinstvena ,,mnogo puta gledao sam tu krasnu prirodu ,kojoj nema premca u europi ,zbog čistoče vode i njene krasne boje . sa izgradnjom bilo kakve brane i elektrane ,narušili bi sve navedeno i nikada više nebi bilo te ljepotice koja je među najlepšima u europi . mislim da šteta koja bi bila načinjena nikada nebi bila isplativa sa strujom koju bi dobili iz te elektrani ,a uništili bi biotok lepe rijeke i promjenili bi mnogo u kvaliteti i na korist nekog ko je dao inicijativu za izgradnju mini elektrane ,,taj čovek ili više njih ,nisu ljubitelji prirode i nisu svesni štete koja se nemože opravdati sa financijama koje bi pritekle u njihov đep ,ti ljudi nepoštuju nikoga i ništa ,jedino vide novčanu nadoknadu ,na štetu prirode iživotinjskog i prirodnog ekosistema koji daje čarobnost tako ljepoj rijeci
sav novac neka radije daju u turistčne i slične radionosti koje su moguče uz rijeku i prrodu oko nje i na taj način još poljepšaju užitak svim ljubiteljima lepe prirode ,takođe i ribolovcima širom svjeta ,,tako če zaradit novac za kupnju elektrike bez uništavanje kulturne i prirodnebaštine
zbog toga dajem svoj glas protiv izgradnje mini elektrane na gornjem teku rijeke une !