Podrška Komandantu Srebrenice Naseru Oriću


Gost

/ #107

2015-06-20 18:12

zato sto je g.naser oric nevin i sto srbija svojata bih.naser je branio bosnu i bosnjacki narod sa vise opstina koi je naso utociste u srebrenici i zepi bjezeci od cetnickog noza ....NASER nije napo bajnu bastu uzice kralljevo pa ni komsije u mzvorniku nego se branio u svojoj zemlji na svojoj zemlji od podivljalog cosica i milosevica njihovi hordi zla koisu sijali smrt po bosnjacki narod.licemjerje srpskog fasizma hoce nazor da izjednaci zrtvu i agresora..po naredbi srbske vrhuske srbin koi nije bio lojan njihovom planu oni su ga sami ubijali jer ovome sam svemu ocevidac jer sam u sarajevu 5 punije godina branio sarajevo i njegovo stanonistvo gdje sam dobro sijac smrti na svom tjelu osjetio sa 7 metaka. i sa bi opet stao uredove odbrane svoje zemlj i svog naroda. naseru zelim sto brze oslobadanje a svim onim koi su u ovom hapsenju ucestovali,neka se dobro zamisle sta sve moze proizaci iz svega ovoga ....boRci I SABORCI NASERA ORICA SU NA NOGAMA I GROBOVI SE NASH SABORACA TRESU JER SU I ONI MRTVI KOI SIGNALE DAJU DA SU UZ NASERA.