JP Grijanje Zenica - DOSTA - nezakoniti paušali, isključivanje i (ne) usluga


Gost

/ #47

2015-10-02 13:08

potpisao sam peticiju zato što je usluga javnog servisa-grijanje zenica na katastrofalnom nivou uzeći u obzir da mi cijelu godinu naplaćuju grijanje,a kad dođe sezona grijanja ne prođe niti mjesec,odnosno,svaki mjesec je nekakv defekt na jednom ili drugom kotlu za grijanje.a kad čovjek pomisli,da imamo željezaru,koja sama proizvodi dovoljno toplotene enrgije,da bi se mogao cijeli grad džaba da grije ili da bi koristnici plaćali simboličnu cijenu za njihove svake godine problematične i ne konstantne usluge,koje masno naplaćaju.a najviše me iritira,kad dođe do kvara i posledično neisporučivanja grijanja građanima,koristnicima njihovih malomarnih usluga,uvjek navode razlog kako je zastarjela "oprema",od kotlova pa do cijevi kojima isporučuju tzo mlačno grijanje.i automatski mi se postavlja pitanje,gdje se potreoše sve te pare od plaćanja grijanja?jer koliko naplaćuju to njihovo kvazi grijanje,bi mogli od jedne sezone komtno kupiti i zmajeniti barme te kotlove zastarjele što se svake toliko pokvare,i vjerovatno kad bi ljudi vidjeli da se od para što se plaća grijanje ulaže u infrastukturu i izboljšavanje kvalitete grijanje ne bi dolazilo do revolta kod ljudi i toliko se bunili,da velika većina razmišlja,da se isključe sa gradskog grijanje,jer postoje druge opcije koje su više rentabilne i dosta kvalitetnije od usluga koje JP Grijanje nudi svojim potrošaćima..evo,malo sam razdužio,al ovo je moje mišljenje!..građanin zenice!