Oslobodite Fahrudina Radončića


Gost

/ #113

2016-01-26 15:08

Ovako nešto može se samo još vidjeti u Sjevernoj Koreji i još po kojoj "banana državi". Ako je jedini grijeh Gospodina Radončića ovo što možemo pročitati u "presretnutim razgovorima" onda Tužilaštvo BiH mlati praznu slamu i opasno zabavlja i odvraća bosansku javnost od stvarnog kriminala i stvarnih problema, a ima ih. Tužna je spoznaja da se razgovori građana uopće prisluškuju. Pa zar i za to ne bih trebala dozvola nekakvog parlamentarnog odbora, komisije? Ja kao građanin očekujem da i ti koji hapse polože račune građanima, jer nisam više siguran ni u njihovu nevinost. Ako se mogu hapsiti tako važni ljudi sa nikakvim dokazima, što onda mogu očekivati obični građani, koje ionako niko ne štiti od nikog i od ničeg? Ili su možda zaštićeni samim tim što se njih i neisplati hapsiti, jer nisu interesantni Tužilaštvu BiH. Imam dojam da je Tužilaštvo BiH postalo interesna organizacija. Jednom riječju ovakvim postupcima Tužilaštvo BiH gubi svako povjerenje građana. Tužilaštvo BiH trebat će uložiti puno truda i istine da me ponovo uvjere u svoju nepristranost, profesionalnost i pravednost, jer su duboko potonuli. Ja im više ne vjerujem!
M.I.