peticija protiv diskriminacije pokrivenih zena u BiH


Gost

/ #109

2011-10-25 08:55

Esselam alejkum.Sva slava i zahvala pripada uzvišenom Allahu subhaneu we teala i neka je salavat i selam na Poslanika sallallahu alejhi ve selem,njegovu časnu porodicu,ashabe i na sve nas.Hvala Allahu dzelle šanuhu koji nas je na pravi put uputio i izveo iz tmina na svijetlo,hvala Allahu koji je naša srca odjenuo imanom a naša tijela hidzabom.Za ovakvu nam ukazanu blagodat se vrijedi i moramo boriti i žrtvovati.Muslimanki se u ovom društvenom uređenju pokušava uskratiti sve što je od islama.Svjedok sam da se u jednoj zdravstvenoj ustanovi jednoj sestri zabranjuje obavljanje namaza u toku radnog vremena,nazivanje selama,prijeti joj se otkazom ako to i dalje bude činila,na njenu odjeću većina čudno gleda.Osoba koju sam spomenula sam ja lično.Smeta im hidzab,smeta im selam,smeta im ako neko klanja,smeta im islam,smeta im što neko,ko je do prije dvije i pol godine bio kršćanin,a danas živi islam,prijeti mi se otkazom,a većina njih zapostavila emanet koji su preuzeli od Allaha subhaneu ve teala.Tako mi Allaha u čijoj vlasti je moja duša,nemam ništa od imetka,nemam ni krov nad glavom,podstanar sam,a ne bojim se da mi daju otkaz radi islama.Dok se diskriminacija protiv islama i muslimanki vrši,predstavnici IZ ćute.Bismillah pridružujem se peticiji.Selam.